Internista Oleśnica

Marzena Kozera-Maślanka

Q-MED
Wileńska 14
56-400 Oleśnica

Pani doktor na pierwszej wizycie okazała się fantastycznym lekarzem, przepisała co trzeba dokładnie zbadała i byłoby wszystko super gdyby nie kilka szczegółów, a mianowicie: antybiotyk okazał się nieskuteczny, natomiast płyn do płukania gardła posiadał w swoim składzie alergen, o którym pani doktor była poinformowana więc pieniądze straciłem i nic z tego nie przyszło. Poszedłem więc ponownie żeby się zarejestrować, gdyż źle się czułem, ale z uwagi na okres gdzie jest ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Wojciech Kucharski

Internista, Kardiolog

Bratnia 7
Oleśnica

Merytorycznie okej, ale podejście do pacjenta porażka. W życiu nie spotkałem bardziej nieprzyjemnego lekarza. Wypowiedź: "Gdybym mógł, to bym Pana w ogóle nie badał, ale że mam taki obowiązek to już Pana zbadam" mówi sama za siebie. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Gastroenterolog, Internista

CENTRUM MEDYCZNE "MEDYK"
ul. Adama Mickiewicza 3
56-400 Oleśnica

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

lekarz Elżbieta Biernacka-Płaczek

Łąkowa 15
Oleśnica

Pani doktor jest nie tylko dobrym lekarzem ale i wspanialym czlowiekiem. Polecam wszystkim.

lekarz Katarzyna Gruber-Szydło

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

Odradzam wizytę u pani Gruber-Szydło, nie jest to lekarka godna zaufania, to nazwisko powinno być na czarnej liście. Źle mnie zdiagnozowała, leki które przepisała nie pomogły na moją chorobę. Chyba siedzi tam na siłę, a pacjenta przyjmuje z łaski.Nie jest też grzeczna do pacjentów. Nie wrócę do niej, inny lekarz już mi pomógł.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Krzysztof Borysewicz

Internista, Reumatolog

MEDICUS LUBIN
ul.Daszyńskiego
59-300 Oleśnica

Wspanialy lekarz godny polecenia.Profesonialne podejscie do pacjenta umiejetnosc wytlumaczenia choroby Polecam
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Wioletta Braciszewicz

Bolesława Krzywoustego 3 c
Oleśnica

kobieta aniol.Przesympatyczna,przyjemna,rzeczowa.Pelen profesjonalizm.PO tylu przejsciach z lekarzami jescze nie spotkalam takiej P.Doktor.Polecam
Opinia dodana przez: M

lekarz Grzegorz Gogolewski

ulica Ludwikowska 10 pok.34
56-400 Oleśnica

Cudowny, pelny zaangazowania lekarz. Wszystkim potrzebujacym życzę takiego. Uratował mi życie, po 10 latach nadal wspominamy doktora.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Halina Pfeil-Ozór

Internista, Lekarz medycyny pracy

Bratnia 7
Oleśnica

Gburowata, niekompetentna pani. po bardzo krótkim zaglądnięciu w gardło zaczęła wypisywać recepty, na moje pytanie o to co mi dolega stwierdziłą, ze jestem chora i właśnie próbuje mnie leczyć. Skandal nie badanie!

lekarz Joanna Marciniak-Sokół

Powiatowy Zespół Szpitali