Internista Oleśnica

MEDICUS LUBIN
ul.Daszyńskiego
59-300 Oleśnica

Wspanialy lekarz godny polecenia.Profesonialne podejscie do pacjenta umiejetnosc wytlumaczenia choroby Polecam

Opinia dodana przez: Mirka

Bolesława Krzywoustego 3 c
Oleśnica

kobieta aniol.Przesympatyczna,przyjemna,rzeczowa.Pelen profesjonalizm.PO tylu przejsciach z lekarzami jescze nie spotkalam takiej P.Doktor.Polecam

Opinia dodana przez: M

Q-MED
Wileńska 14
56-400 Oleśnica

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłym Lekarzem. Przemiła osoba, która traktuje pacjenta jak człowiek człowieka. REWELACJA

Opinia dodana przez: Joanna

Łąkowa 15
Oleśnica

Pani doktor jest nie tylko dobrym lekarzem ale i wspanialym czlowiekiem. Polecam wszystkim.

Bratnia 7
Oleśnica

Mistrzowskie podejście do pacjenta. Trafne decyzje w sprawie zalecanych leków. Jasne i rzeczowe tłumaczenie decyzji w sprawie leczenia. Podmiotowe traktowanie pacjenta. Brawo Panie Doktorze.
Jestem zachwycony, że trafiłem na takiego lekarza.

Jestem zachwycony, że trafiłem na takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Zadowolony pacjent

CENTRUM MEDYCZNE "MEDYK"
ul. Adama Mickiewicza 3
56-400 Oleśnica

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

Powiatowy Zespół Szpitali
Armii Krajowej 1,Oleśnica
56-400 Oleśnica

Omijać jak najszerszym łukiem! Lekarka przemądrzała i znudzona, zero zaangażowania i kontaktu wzrokowego, czyta regułki z monitora i w zasadzie patrzy tylko w monitor, broń boże na pacjenta. Badanie przeprowadza z łaską, nie słucha, w ciągu dziesięciu minut cztery razy pytała czy mam gorączkę ale na ostry, powodujący wymioty suchy kaszel daje thiocodin, który kupiłam sobie sama tydzień temu i głównie dlatego przyszłam - bo tydzień kodeiny to troszeczkę za dużo. Pani doktor stwierdziła, że nie ma innych leków na kaszel (ciekawe.), po czym długo się zastanawiała czy potrzebuję na to receptę ( czyli chyba całkowicie zignorowała informację, że jem ten lek od tygodnia albo może uznała mnie za lekarza), nie no żenada. Nie polecam, są inni lekarze we Wrocławiu.

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Halina Pfeil-Ozór

Internista, Lekarz medycyny pracy

Bratnia 7
Oleśnica

Gburowata, niekompetentna pani. po bardzo krótkim zaglądnięciu w gardło zaczęła wypisywać recepty, na moje pytanie o to co mi dolega stwierdziłą, ze jestem chora i właśnie próbuje mnie leczyć. Skandal nie badanie!

W.Witosa 18

Powiatowy Zespół Szpitali