Internista Olesno

Gminny Ośrodek Zdrowia w Oleśnie
ul. Leśna 10
33-210 Olesno

Lekarz o nieprzecietnych umiejetnosciach,bardzo duza wiedza medyczna,a co rownie wazne bardzo dobry czlowiek,potrafi zaproponowac tansze wymienniki lekow ,proponuje najnowsze leki o ktorych inni lekarze nieraz nieslyszeli.Bardzo polecam!!!!!

Opinia dodana przez: Kuba bozek

46-300 Olesno

Pani doktor jest zasze bardzo uprzejma.Nie wydaje diagnozy bez badań,ma dobre relacje z pacjentem ,wzbudza zaufanie , jest lekarzem specjalistą kompentnym .

Opinia dodana przez: ann13

Eichendorffa 2/5
46-300 Olesno

Wspaniały kompetentny lekarz,pomaga pacjentowi w każdej chorobie ,czego doznałem już nieraz. Same superlatywy dla pana Doktora.
Pragnę podziękować Panu za opiekę medyczną .

Pragnę podziękować Panu za opiekę medyczną .

Opinia dodana przez: ann13

Kościuszki 16
46-300 Olesno

wczoraj opuściłam szpital,przebywałam tam z zagrożeniem życia,bardzo się bałam szpitala oleskiego w ogóle.Jestem jednak pod ogromnym wrażeniem lekarzy i pielęgniarek które pracują na oddziale wewnętrznym.Natomiast pani Lila Brzęczek[ordynator oddziału]jest cudowna,ciepła i przewspaniała.Zabrakło mi odwagi żeby jej to powiedzieć.

Opinia dodana przez: ewa

Przychodnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
ulica Krasickiego 22
46-300 Olesno

Lekarz bez specjalizacji podano błędnie internista.

Lekarz bez specjalizacji podano błędnie internista.

Olesno

Życzyłabym sobie, żeby wszyscy lekarze byli jak Pan dr Świt