Internista Ostrołęka

07-410 Ostrołęka

Szanowny Panie prof. Marcin Demkow

Mam zaszczyt i ogromną przyjemność złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowanie za uratowanie mi życia. Byłam operowana w Szpitalu specjalistycznym w Ostrołęce w dniu 6 maja 2017 r.
Operacja szczęśliwie się udała i czuję ...

Szanowny Panie prof. Marcin Demkow

Operacja szczęśliwie się udała i czuję się szczęśliwa dzięki Pana umiejętnościom złotym rękom i dobremu sercu.
Życzę Panu, Panie Profesorze, aby tak do końca praca przebiegała a Pan uszczęśliwiał chorych ludzi jako dobry specjalista i wspaniały człowiek.

Z szacunkiem
Teresa Gulas lat 83
zam. Mława
ul. Sienkiewicza 3/13 m 30

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Tomasz Bobiński

Gastroenterolog, Gastrolog

Ostrołęka

Polecam osobiście byłem u niego . Facet wie o czym mówi a jak nie wie czegoś to się potrafi przyznać co się zdarza rzadko w obecnych czasach .Kompetentny . Łatwy kontakt , wydaje się że duża wiedza tego nie mogę ocenić ale tak mi się wydaje.

Opinia dodana przez: zbigniew

lekarz Dariusz Sawicki

Wizyty domowe, EKG

BAT.CZWARTAKÓW
Ostrołęka

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Zaklad Kardiologii Inwazyjnej

Ostrołęka

Mariusz Łada jest lekarzem któremu można zaufać i którego można polecić.Cały zespół oddziału kardiologji inwazyjnej bardzo dobrze
dba o pacjętów.
Pozdrawiam Tadeusz

dba o pacjętów.
Pozdrawiam Tadeusz

ulica Sienkiewicza 55
07-409 Ostrołęka

Szybka diagnoza, skierowanie na dodatkowe badania do szpitala, dodatkowo kilka telefonów do osób pracujących w szpitalu oraz do lekarza rodzinnego. Miły, bezpośredni, rzeczowy.

lekarz Bogusława Szymańska

Internista, Lekarz medycyny pracy