Internista Ostrołęka

07-410 Ostrołęka

Super pani Doktor ! :) Kompetentna, wyrozumiała, rozmowna, z super podejściem do pacjenta, zawsze uśmiechnięta, inteligentna. To nie typ lekarza, który na szybko przebada, zada jedno pytanie i z receptą odeślę do domu, to lekarz z prawdziwego zdarzenia :)
Opinia dodana przez: Marta

07-410 Ostrołęka

Szanowny Panie prof. Marcin Demkow

Mam zaszczyt i ogromną przyjemność złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowanie za uratowanie mi życia. Byłam operowana w Szpitalu specjalistycznym w Ostrołęce w dniu 6 maja 2017 r.
Operacja szczęśliwie się udała i czuję się szczęśliwa dzięki Pana umiejętnościom złotym rękom i dobremu sercu.
Życzę Panu, Panie Profesorze, aby tak do końca praca przebiegała a Pan uszczęśliwiał chorych ludzi jako dobry specjalista i ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Tomasz Bobiński

Gastrolog, Internista

Ostrołęka

Polecam osobiście byłem u niego . Facet wie o czym mówi a jak nie wie czegoś to się potrafi przyznać co się zdarza rzadko w obecnych czasach .Kompetentny . Łatwy kontakt , wydaje się że duża wiedza tego nie mogę ocenić ale tak mi się wydaje.
Opinia dodana przez: zbigniew

lekarz Dariusz Sawicki

Wizyty domowe, EKG

BAT.CZWARTAKÓW
Ostrołęka

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Zaklad Kardiologii Inwazyjnej

Ostrołęka

Mariusz Łada jest lekarzem któremu można zaufać i którego można polecić.Cały zespół oddziału kardiologji inwazyjnej bardzo dobrze
dba o pacjętów.
Pozdrawiam Tadeusz

ulica Sienkiewicza 55
07-409 Ostrołęka

Żenujący przykład tego jak się traktuje pacjenta, który PŁACI. Wziął kasę tylko za przekartkowanie wyników badań krwi i osłuchanie stetoskopem. Posłał na badania - echo + holter + dodatkowe badania krwi za, które zapłaciłem ponad 250 złotych. W sumie wydałem na leczenie u tego pana jakieś 400 złotych, a wszystkie badania trwały półtora tygodnia. W tym tempie doczekałbym się wizyty w państwowej przychodni. I na koniec nie trafił z lekami.

KEN 3

lekarz Bogusława Szymańska