Internista Ozimek

46-040 Ozimek

Świetny lekarz, potrafi słuchać pacjenta, jest cierpliwy i wyrozumiał..Mam chorego syna - W końcu dotarliśmy do lekarza z powołania!!! Prawdziwy lekarz z powołania, godny zaufania!!! Zainteresowany pacjentem, mądry lekarz. Wspaniale, że mogliśmy go spotkać na swojej trudnej życiowej drodze .

46-040 Ozimek

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam! Cieszę się, że mogłam na kogoś takiego trafić. Dziękuję : )

Opinia dodana przez: P.

Dębowa 5 lok. 4
46-040 Ozimek

Ta kobieta nie zasługuje na mino lekarza. Totalny brak profesjonalizmu. Zatrzymała się z podejściem do pacjenta i wiedzą na poziomie lat 80- tych. Przepisuje leki bez poprzedzających ich badań. O skierowania na badania trzeba się prosić i w konsekwencji i tak się nie otrzymuje.Skandal.
Nie polecam

ulica Kopernika 6
46-040 Ozimek

Nie polecam. Dla niego liczą sie tylko pieniądze . Ludzie sie dla niego nie licza. Dlatego go z całego serca nie polecam

Kolejowa

lekarz Danuta Płuciennik