Internista Piotrków Trybunalski

Toksykolog, Lekarz medycyny pracy

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Fantastyczny fachowiec, bardzo dokładny, szczegółowo przeprowadza wywiad i badanie. Nie orzepisuje leków 'na oko' tylko naprawdę po wnikliwym badaniu. Poza kompetencjami lekarskimi Pan Doktor jest przesympatyczny. Z całego serca polecam!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Garbarska 17/19/35
97-300 Piotrków Trybunalski

Myślę że to prawdziwy lekarz z powołania. Jego cierpliwość podejście do pacjenta jak również do rodziny chorego nie ocenione. Doktor pomógł mojej mamie i kilka razy uratował jej życie za co bardzo dziękujemy. Żeby więcej było takich lekarzy profesjonalistów to więcej żyć uratowanych. Jeszcze raz dziękuję bardzo Doktorze w imieniu swoim i mamy pacjentki z Tomaszowa maz.

Szpital
Franklina Roosevelta 3
97-300 Piotrków Trybunalski

nie często spotykamy takich lekarzy jak Doktor Marek Zakosztowicz od 20 lat leczy mnie i moją rodzinę nigdy nie zawiódł zawsze pomógł jest b.kompetentny uprzejmy ,napewno zawsze polecamy i każdemu życzę takich lekarzy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzebne.Zawsze udzieli dobrej profesjonalnej pomocy nigdy nas nie zawiódł można zawsze liczyć napomoc.
Opinia dodana przez: Roma Zawadowska

Polecam Panią Doktor,bardzo kompetentna i uprzejma ,świetny
lekarz.

447320740
Dmowskiego 30 b

Szanowna Pani Doktor:)
Z ogromną radością pragnę Pani podziękować za serce, wnikliwość,niesienie pomocy, szacunek do pacjenta.
Moja Mamusia, Marianna Badek, jest Pani doktor ogromnie wdzięczna za wszystko, czego od Pani doświadcza :):):)
Życzymy Pani wszystkiego dobrego!
Iwona Szmigiel i Marianna Badek

Lekarz godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Iwona Szmigiel

Wojska Polskiego 127C/11
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

Kobyłeckiego
Piotrków Trybunalski

Fantastyczny lekarz . goraco polecam . zna sie na rzeczy . od razu stawia prawidlowa diagnoze. Wspanialy pulmonolog

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Odradzam. Preparat na powiekszenie ust slabiutki, wydalam kupe kasy, a efektu nie widac. Lekarz jeszcze mi wmawia,ze on widzi efekt. Kto lepiej niz ja sama i rodzina, z ktora mieszkam lepiej widzi czy sa efekty?! Siebie widze codziennie, wiem jak wygladam. Myslalam,ze lekarz poprawi w ramach tego i tak juz drogiego zabiegu te usta. W zyciu, kazal zaplacic. Plus,ze kazal tylko pokryc material, za usluge juz nie wzial. Ale i ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dorota Kawnik

Internista, Endokrynolog

Samodzielny Szpital Wojewódzki przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski

Wredna niemila zlosliwa obrazona ze wogole pacjent przyszed z lux med i kaski nie przyniosl. Dla tej Pani guz w glowie to za malo zeby wystawic skierowanie ( lux med )na badanie kontrolne. Najgorszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Fatalny lekarz, nastawiony tylko na zysk. Mimo poważnego stanu mojej babci, pani doktor kazała szukać pomocy gdzieś indziej, ale oczywiście skasowała 100zł za nic...Po prostu tragedia

Interniści w Piotrkowie Trybunalskim