Internista

Internista Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Dr Pawlik jest jak najbardziej godna polecenia, złego słowa nie można powiedzieć. Zawsze dokładnie wytłumaczy i odpowie na pytania. Bardzo sympatyczna i zaangażowana!!!!
Opinia dodana przez: gonek
Internista Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Internista, Dietetyk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika
Internista Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.
Opinia dodana przez: daria

lek. med. Marcin Sowiński

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe
Internista Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Świetny fachowiec i prawdziwy profesjonalista. Bardzo mi pomógł i uchronił przed dużo poważniejszymi problemami. Szczerze polecam!
Internista Warszawa lek. med. Jolanta Janowska

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

Pani doktor Jolanta Janowska jest lekarzem bardzo dobrym. Lekarzem, o którym się mówi, człowiek. Wspaniałe podejście i zainteresowanie wszechstronne pacjentem; staje się moim przyjacielem, do którego mam pełne zaufanie. Alicja Snaczke.
Opinia dodana przez: Alicja

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.
Internista Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Internista, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Lekarz prosto z filmu po prostu :) Pierwszy, który zrobił na mnie takie dobre w wrażenie ! Pełna kultura, uśmiech, uprzejmość- każdego pacjenta odprowadza do drzwi i wita w nich nowego :) Pan Derkacz poświęcił mi dużo czasu (chyba około 40 minut !) .Miałam mnóstwo pytań, wątpliwości, dużo do powiedzenia - na każde dostałam odpowiedź ustną a nawet pokazową w materiałach Pana doktora. Przytulna atmosfera, nie bałam się zadawać pytań; ...
Opinia dodana przez: Katarzyna