Internista Praszka

NZOZ "STOMADENT"
Kościuszki 32
46-320 Praszka

Poprzednio leczyłem się w innym województwie. Mimo to miałem wysoki cukier. Pani doktor odpowiednio dobrała mi leki, skierowała do odpowiednich specjalistów /okulista, chirurg naczyniowy, zleciła regularne kontrole poziomu glukozy/. Obecnie mój poziom insuliny jest zadawalający. Polecam panią doktor!

lekarz Lidia Droś

Lekarz rodzinny, Pediatra

3 Maja 6
46-320 Praszka

lekarz slucha z uwaga i tlumaczy ze zrozumieniem chorobe i leczenie pacjentowi,kompetetenta,zawsze ma czas dla pacjeta (tyle ile pacjent potrzebuje),mila i uprzejma Pani Doktor,godna polecenia, lecze sie i moja rodzina juz ok 20 lat i nie zmienilabym lekarza pod zadnym wzgledem.DZIEKUJE PANI DOKTOR!!!!!!

Opinia dodana przez: Teresa

Małachowskiego 9