Internista Pruszków

Przychodnia Pediatryczna Zdrowe Dziecko
al. Armii Krajowej 34/24

NZOZ ESKULAP

Pruszków

Bardzo logiczna i pełna pasji Pani doktor, potrafi wysłuchać, osłuchać, przejrzeć się historii/karcie pacjenta i nie dołując wywodem lekarskim przepisać lekarstwa i zlecić zabiegi, których efektem jest zdrowie i dobre samopoczucie :) - ps. cierpliwa, mądra, profesjonalna i godna zaufania babka - serdecznie polecamy, dzięki pani doktor "zdrowy" ze "zdrową" i szczęśliwą rodziną :]

lekarz Maria Gąsiorowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Podany adres już od dawna jest nieaktualny.
Stalowa 27 lok. 29
05-800 Pruszków

Konkretna , uprzejma , i szybka.
Polecam zdecydowanie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mazovia Medical
Marii 7/1 b
05-803 Pruszków

Najwspanialszy entogastrolog. Nad wyraz "ludzkie" traktowanie pacjenta. Rzeczowy ale równocześnie z poczuciem humoru sprawia, że terapia, nawet najbardziej trudna, staje się o wiele łatwiejsza. Jeśli zachodzi konieczność wizyty, nigdy nie odmawia nawet pacjentom niezapisanym. Lepszego lekarza-specjalisty nie spotkałam a żyję już sporo lat. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Wiesława

Al. Wojska Polskiego 16a/53
05-800 Pruszków

Doktor miał trudne zadanie ponieważ moja choroba nie ma jednoznacznych objawów. Dokładnie przedstawił plan diagnozowania i leczenia. Nie lekceważył moich obaw i symptomów choroby. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Roman Wikłacz

Lekarz med. paliatywnej, Internista

Rzeckiego 3/25
05-804 Pruszków

Zdecydowanie godny polecenia lekarz – jest kompetentny i bardzo uprzejmy, a do tego świetnie zorganizowany. Budzi szacunek i zaufanie. Spokojnie wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: NN

Przychodnia Pediatryczna Zdrowe Dziecko
al. Armii Krajowej 34/24
05-800 Pruszków

Dr Krupa jest lekarzem z powołaniem. Rozmawia z pacjentem jak z przyjacielem. Nie tylko na tematy związane z chorobą. Widać,że lubi ludzi i jest dobrym człowiekiem. W każdej chwili jest do dyspozycji pacjenta. Ma bardzo dużą wiedzę medyczną. Z całego serca polecam, gdyż takich lekarzy jak Kochany Pan Doktor jest niewielu.

Promyka 41
05-800 Pruszków

Od paru lat zajmuje się moimi synami (dziś 6 i 4 lata). zawsze poświęca im / mi tyle czasu ile tego wymagają. wydaje się być bardzo kompleksowym lekarzem , skupia się na przyczynach problemu i umiejętnie doradza. szczerze mówiąc, gdybym nie chodziła do pani Krystyny publicznie, to chodziłabym prywatnie i byłyby to dobrze wydane pieniądze. polecam ja gorąco , szczególnie w sytuacjach nakładających się problemów zdrowotnych u dziecka.

Promyka 41
05-800 Pruszków

Pan dr Wojciech Wall to lekarz z powołania.
Kompetentny, z ogromnym darem empatii, o wysokiej kulturze osobistej i intuicji w trudnym diagnozowaniu i analizie choroby u pacjenta.
Wykonuje swój zawód z pasją i ogromnym zaangażowaniem.
Bogu dziekuję że spotkałem Go na swojej drodze, dzięki niemu mogłem i mogę normalnie egzystować. POLECAM KAŻDEMU!
Opinia dodana przez: Krzysztof

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Lekarz o super podejsciu do pacjenta.
Uprzejmy i o kompleksowym podejsciu do chorego. Ma ogromne doswiadczenie jako lekarz. Na tle doktora Mariusza Marca wielu lekarzy to..praktykanci.
Opinia dodana przez: Gosia i Mirek

Interniści w Pruszkowie