Internista Rumia

84-230 Rumia

Bardzo kompetentny, oddany lekarz, wrażliwy na niedyspozycje pacjenta. Bardzo dziękuję za wszechstronną opiekę.
Opinia dodana przez: Edyta

ulica Sobieskiego 10A
84-230 Rumia

Znakomity lekarz, wybitny fachowiec w swojej specjalizacji, wspaniały człowiek o dużej wrażliwości oddany swojej pracy i pacjentom.
Opinia dodana przez: Bogdan

84-230 Rumia

Skorzystałam z pomocy p.doktora jako internisty. Męczył mnie 3 tygodniowy kaszel, gorączka. P. Doktor po szczegółowym wywiadzie, badaniu , zaordynowaniu leczenia postawił mnie na nogi. Po tygodniu nie było już śladu infekcji. Dziękuję p. Doktorze.

Opinia dodana przez: Regina

lekarz Lidia Łuciów

Lekarz rodzinny, Internista

Gabinet Lekarski
Chełmońskiego 58
Rumia

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim.
Uratowała mi życie. Ona jedna postawiła trafną diagnozę oraz skierowała na odpowiednie badania specjalistyczne, dzięki czemu na leczenie nie było za późno.
Bylem wcześniej u innych, nic nie stwierdzali, dawali mi do zrozumienia ze jestem przeczulony.
Jeszcze raz polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Alfred

zoz w rumii

84-230 Rumia

No cóż nie mam słów uznania,same superlatywy, zdecydowanie polecam.

84-230 Rumia

Bardzo uprzejma, kompetentna i z doświadczeniem, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Godna polecenia.

Jana III Sobieskiego 10a
84-200 Rumia

To Już 15 lat minęło odkąd jestem leczona przez lekarza Krawczyka . Leki biorę wg wskazań lekarza, wizyty nieustanne u lekarza rodzinnego , i przez tyle lat pod kontrola lekarzy , ale są i skutki , czuje sie jak zdrowa ale z astmy sie nie wyleczysz ale mozna ja uspić/kontrolować/ , dlatego pływam na miarę moich sił, jeżdzę na rowerze, duzo spaceruje i jestem szczęśliwa za co dziekuję właśnie lekarzowi ...

Matejki 2

Matejki 2