Lekarze Internista Siemianowice Śląskie

lekarz Krystian Ledwoń

św. Barbary 9
41-100 Siemianowice Śląskie

witam wg mnie lekarz z powolania,nie jakis lapowkarz,jak dr Straszak. Zna swoj fach i potrafi rozmawiac zarowno z chorym jak i z rodzina.Goraco polecam,nie ma za duzo takich Gosci. Moj adres bogu888@web.de

lekarz Aneta Dorozynska

alfamed
41-100 Siemianowice Śląskie

Przesympatyczna fachowa pomoc nie zamienilabym jej na innego lekarza

lekarz Katarzyna Skiba

41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo dobry internista!! Rzetelna Pani dr zleca szczegółowe badania znajduje problem wyciąga ludzi z wielu dolegliwości

lekarz Mirosław Matlas

Siemianowice Śląskie

Konkretny, empatyczny człowiek z wielkim sercem i pasją do tego, co robi. Pan Doktor zmienił mi leczenie i czuję się o wiele lepiej niż po lekach przepisanych przez poprzedniego kardiologa.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Artur Marcinkiewicz

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "Bytków" Szeja-Zabawa, Morawiec,Knap-Ulbrich Spółka Lekarska
Niepodległości 29
41-106 Siemianowice Śląskie

Pana doktora cechuje wysoka kultura osobista i ogromna cierpliwość. Lekarz konkretny i bardzo miły. Wizyta przebiega bez pośpiechu, lekarz przeprowadza dokładny wywiad i w zrozumiały dla pacjenta sposób odpowiada na zadane pytania. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Barbara Lenkiewicz-Osmulska

Internista, Lekarz rodzinny

41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo dobra lekarka. Duża wiedza, kto się u niej leczy ma szczęście. Jest dobrym diagnostą. Polecam
Opinia dodana przez: Były pacjent

lekarz Teresa Migas-Kukla

Internista, Reumatolog

DENTOMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica E. Orzeszkowej 20
41-103 Siemianowice Śląskie

Witam pacjentów obecnych i przyszłych Pani doktor. Z pełnym szacunkiem za podejście do pacjenta, i niesamowitą osobowość Pani doktór .To jest lekarz z po wołania .Prośba Pani doktor proszę o czasowość WIZYT Wdzięczny pacjent ,pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Violetta Jurczyk-Stanisławska

Wróblewskiego 71/130
41-106 Siemianowice Śląskie

Wizyta u pani doktor była dla mnie ogromną nieprzyjemnością - pani doktor była oceniająca i lekceważąca, zadawane pytania w sposób: „pewnie pani nie wpadła na to żeby…” nie przedstawiają lekarza jako uprzejmego i empatycznego. Połowę wizyty pani doktor poświęciła na spisanie zaleceń na objawy, które udało mi się już samodzielnie zwalczyć „będzie pani miała na przyszłość”, oczywiście diagnoza na podstawie bardzo skąpego wywiadu, bez badania lub zleconych badań. Uważam, że ...

lekarz Jolanta Prostacka

41-104 Siemianowice Śląskie

Świetna lekarka, ma podejście do pacjentów, jest empatyczna, uprzejma, można na niej w 100% polegać. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

Halina Jedynak

41-100 Siemianowice Śląskie

Wspaniały lekarz,cierpliwie wyjaśnia jakie leczenie zastosuje.Świetny diagnosta. Taki dr House w spudnicy ;)Polecam wszystkim dr Jedynak

lekarz Edyta Skindzier-Żurawska

41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo dobra, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Dzięki jej szybkiej decyzji na czas trafiłam do szpitala i wyszłam ze wszystkiego cało. Boję się pomyśleć jak wszystko by się skończyło gdyby nie szybka i trafna decyzja Pani Doktor. Poza tym Pani Edyta to też wspaniały człowiek i bardzo dobry psycholog
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marek Troska

Siemianowice Śląskie

Polecam bardzo dociekliwy.Stara sie wszystkimi sposobami dociec do sedna problemu.

Jerzy Szymeczko

41-100 Siemianowice Śląskie

Lekarz nie mający żadnego pojęcia o schorzeniach kardiologicznych. Leżałem na oddziale ponad tydzień i po wyjściu ciśnienie skakało mi tak samo jak wcześniej. Na szczęście po miesiącu dotarłem na umówioną wizytę w poradni kardiologicznej w Zabrzu i od tego momentu nie mam już takich problemów. Jest miły, ale na tym koniec zalet. Stanowczo odradzam
Opinia dodana przez: Piotr Lasocki

lekarz Katarzyna Piątek-Dąbrowska

BIODENT Przychodnia Specjalistyczna s. c. Anna Sobieraj i Lucjan Sobieraj
Walerego Wróblewskiego 67
41-106 Siemianowice Śląskie

Pani doktor energiczna, urzędowo uprzejma. USG tarczycy błyskawiczne - mam porównanie z poprzednim lekarzem. Od lat choruję na chorobę Hashimoto, mam też niedobór wit. D. Muszę stale ją uzupełniać ale też kontrolować poziom. Ostatnio w ciągu miesiąca, mimo suplementacji 1x4000 jm.dziennie z 44,5 spadł na 36,7. Otrzymałam konieczne recepty na Letrox i Solderol (jedynie skuteczny) oraz zaświadczenie do lekarza rodzinnego o stosowanym leczeniu na wypadek braku leków, bo kontrola za ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń

41-100 Siemianowice Śląskie

Często tytuły a praktyka to dwa światy. W przypadku Profesora Sieronia, praktyka i doświadczenie jest nadrzędne. Moja mama w wieku 80 lat dzięki jego wiedzy uniknęła podwójnej operacji na otwartym sercu. Mam pełne zaufanie do diagnozy i metod leczenia Pana Profesora
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Jolanta Wójcik-Ciscoń

Leczenie Jednego Dnia REMEDIUM
Oświęcimska 6
41-103 Siemianowice Śląskie

Dramat lekarz. Nie uprzejmy lekarz. Wizyta na samym początku już wskazywała że będzie oschle mnie oceniać. Wszystko wie lepiej i wymądrza się, nie znając dokładnie szczegółów co może być kluczowe w postawieniu diagnozy. Pomijam fakt bycia nieuprzejmym ale Pani doktor zachowywała się tak jakby miała problem z tym że w ogóle ma pacjentów. Stwierdziła że potrzeba kontaktu ze specjalistą po czym w dalszej rozmowie jednak zmieniła zdanie
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Bogdan Uchwat

Niepodległości 29
41-106 Siemianowice Śląskie

lekarz w marcu nie raczył wypisac skierowania na covid i mało co bliska mi osoba nie wacha juz kwiatków od spodu na szczescie inna PORZADNA lekarka dała skierowanie. bliska mi osoba w ostatniej chwili trafiła do szpitala covidowego z 70% zajetości płuc..... po wyjsciu ze szpitala z racji tego ze sie nalezy sanatorium covidowe 2x poproszono pana doktora o wypisanie skierowania i 2 x odmowil bo pacjent nie lezal pod ...
Opinia dodana przez: kubus

lekarz Kornel Pośpiech

ulica Polaczka 6b/6
41-106 Siemianowice Śląskie

Niestety lekarz bez powołania. "odbębnia" swoją dolę... Pacjent tyko przeszkadza i jest jedynie "złem koniecznym". Dodatkowo bez wsłuchania się w dolegliwości pacjenta - wystawia błędną diagnozę.
Opinia dodana przez: Alan

lekarz Grzegorz Piecha

NEFROLUX Lucjan Sobieraj, Wojciech Kamiński Spółka Jawna
ulica Szpitalna 6
41-100 Siemianowice Śląskie

Grzegorz Piecha to lekarz pozbawiony empatii emocjonalnej, sadysta i psychopata nie udziela pomocy nawet najbliższej rodzinie. Obecnie ma paranoje narcystyczną. Więcej empatii mają szczury na których prowadził eksperymenty kiedy robił doktorat. Zostawił karierowicz na 5 lat małe dziecko i żonę z dnia na dzień. Nawet swojej ciężko chorej teściowej 83 letniej nie chciał wypisać recepty, zrobić zastrzyk za darmo. Staruszka trzesącymi rękoma płaciła mu ostatnie 100zl., a zarabia 40 tys. ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Beata Czakańska-Dec

Internista, Diabetolog

NZLA "ALFAMED" Niedźwiedzki, Pietrzycki, Rybka,Trzaska. Lekarska spółka partnerska
ulica Olimpijska 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Wredna kobieta. Nie ma szacunku do pacjenta.3 razy mi powiedziała że się nie przychodzi do niej z tak złymi wynikami.... Bo dziś ma 45 pacjentów. Jestem dla niej za gruba zarzuciła mi ze nie dbam o siebie. To kłamstwo!!!!! 3 godz dochodziłam do siebie po wizycie u tej kobiety. Nie polecam! Chyba że jesteś szczupla i wszystkie wyniki są w normie.... przykre.