Internista Siemianowice Śląskie

lekarz Bogdan Uchwat

Internista

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "Bytków" Szeja-Zabawa, Morawiec,Knap-Ulbrich Spółka Lekarska
Niepodległości 29
41-106 Siemianowice Śląskie

lekarz w marcu nie raczył wypisac skierowania na covid i mało co bliska mi osoba nie wacha juz kwiatków od spodu na szczescie inna PORZADNA lekarka dała skierowanie. bliska mi osoba w ostatniej chwili trafiła do szpitala covidowego z 70% zajetości płuc.....
po wyjsciu ze szpitala z racji tego ze sie nalezy sanatorium covidowe 2x poproszono pana doktora o wypisanie skierowania i 2 x odmowil bo pacjent nie lezal ...
Opinia dodana przez: kubus

dr n. med. Barbara Lenkiewicz-Osmulska

Internista, Lekarz rodzinny

Szpital
Jana Pawła II 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Jeden z lepszych lekarzy internistów w moim mieście. Nie bagatelizuję problemu, szuka różnych rozwiązań. I co najważniejsze, w przypadku przeziębienia czy zapalania gardła nie wciska przeklętych antybiotyków, jak większość lekarzy. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Mirosław Matlas

Internista, Kardiolog

Bańgów, Siemianowice Śląskie

Byłam pierwszy raz na wizycie u.pana doktora, jestem bardzo zadowolona z wizyty, bardzo miły, potrafi wysłuchać do końca, wszystko wytłumaczył, powie co trzeba zrobic jakie badania i leczenie.jak dla mnie jest też wspaniałym psychologiem bo potrafi z ludźmi rozmawiać i jak trzeba zaźartowac!!! Polecam wszystkim którzy mają stres przed lekarzem, tutaj nie ma stresu jest zrozumienie i rozmowa!!!
Opinia dodana przez: GRAZYNA HICKOWSKA

Halina Jedynak

Szpital
Jana Pawła II 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Wspaniały lekarz,cierpliwie wyjaśnia jakie leczenie zastosuje.Świetny diagnosta.
Taki dr House w spudnicy ;)Polecam wszystkim dr Jedynak

Jerzy Szymeczko

ulica 1-go Maja 9
41-100 Siemianowice Śląskie

Lekarz nie mający żadnego pojęcia o schorzeniach kardiologicznych. Leżałem na oddziale ponad tydzień i po wyjściu ciśnienie skakało mi tak samo jak wcześniej. Na szczęście po miesiącu dotarłem na umówioną wizytę w poradni kardiologicznej w Zabrzu i od tego momentu nie mam już takich problemów.
Jest miły, ale na tym koniec zalet.
Stanowczo odradzam
Opinia dodana przez: Piotr Lasocki

lekarz Krystian Ledwoń

św. Barbary 9

witam
wg mnie lekarz z powolania,nie jakis lapowkarz,jak dr Straszak.
Zna swoj fach i potrafi rozmawiac zarowno z chorym jak i z rodzina.Goraco polecam,nie ma za duzo takich Gosci.
Moj adres bogu888@web.de

lekarz Violetta Jurczyk-Stanisławska

Wróblewskiego 71/130
41-106 Siemianowice Śląskie

Lekarz z powołania! Dokładna, cierpliwa. Dobry diagnosta. Zawsze wysłucha i szuka właściwych rozwiązań. Zawsze patrzy na choroby współistniejące i dobiera takie leczenie, aby nie szkodzić. Pani Doktor to kopalnia wiedzy z ogromnym doświadczeniem. POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jolanta Prostacka

41-104 Bańgów, Siemianowice Śląskie

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Do tego uprzejmy i wyrozumiały człowiek z anielską cierpliwością.

lekarz Edyta Skindzier-Żurawska

ulica 1-go Maja 9
41-100 Siemianowice Śląskie

Lekarz z bardzo wielkim zaangażowaniem w swoją prace, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, zawsze wszystko wytłumacz lekarz godny polecenia oby takich więcej.

dr Krzysztof Białas

Internista, Kardiolog

Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Zaskoczyły mnie powyższe komentarze ponieważ moje wizyty u pana Dr przebiegają zawsze bez zastzreżeń. Kompetentny, trafny w diagnozie, uprzejmy lekarz. Pan Dr nie jest zbyt wylewy w kontakcie ale przecież nie chodzi o pogawędkę z Dr tylko rzeczową i konkretną wizytę/diagnostykę. I z całym szacunkiem ale zachowania niektórych pacjentów już pod gabinetem, jak obserwuję, mnie też niejednokrotnie skłoniłyby do wysłania ich na leczenie najpierw psychiatryczne.

Interniści w Siemianowicach Śląskich