Internista Sieradz

dr n. med. Anna Kopff

Internista, Kardiolog

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Włodzimierz Lis

ESKULAP

98-200 Sieradz

To było dość dawno temu, ale trudno pominąć fakt, iż Pan Doktor stwierdził, że podczas badania EKG u niego w gabinecie miałem...ZAWAŁ! W wieku kilkunastu lat... Okazało się, że był to zupełnie inny problem kardiologiczny. Bardziej prawdopodobne, że zawał u Pana Lisa mogła mieć wtedy moja mama, jak usłyszała tę diagnozę...

lekarz Piotr Oset

Internista, Gastrolog

ulica Jana Pawła II 52/122B
98-200 Sieradz

Bardzo miły , kopetentny lekarz. Wzudził moje zaufanie. Kolonoskopia była bez bólu tylko dzięki jego wspaniałamu podejśćiu do pacjenta: swobodna roazmowana na miłe tematy, tak żeby odwrócić uwagę od zabiegu i uspokoić pacjenta. Wyobrażałam sobie ten zabieg jako bardzo nieprzyjemny i bolesny , ale to nie było nic strasznego. Polecam Pana doktora każdemu kto się boi kolonoskopii.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Dorota Katarelos

eskulap

Sieradz

Pani dr, Katarelos wysluchala spokojnie co mialem do powiedzenia odnosnie stanu mojego zdrowia ,ale w konkluzji wyprowadzila mnie z bledu co do mojego schorzenia, Ogolnie bardzo rzeczowo i sympatycznie przeprowadzila badanie kierujac mnie do odpowiednich specjalistow. dziekuje, Takich lekarzy- wiecej.
Opinia dodana przez: Feliks

lekarz Mirosław Kanicki

przychodnia
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 10
98-200 Sieradz

Bardzo dobry i miły lekarz, bardzo polecam.
Bardzo fachowo podchodzi do problemów swoich pacjentów. Bardzo jasno potrafi wszystko wytłumaczyć.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Kamilla Pindral

Sieradz

Lekarz "do rany przyłóż". Zawsze miła, skora do pomocy. Stara się zrozumieć pacjenta i zawsze patrzy na niego profesjonalnym okiem. Przepisała mi tylko potrzebne leki, nie jak większość na wszystko "antybiotyk". Dzięki niej szybko stanąłem na nogi. Wizyta u Pani Kamilli to 100% zadowolenie!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Konrad Masiarek

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji a właściwie uratował mi życie.Jestem po rozległym zawale serca gdyby nie natychmiastowa pomoc d.r Masiarka tzn koronarografia i wszczepienie stentów chyba by ...
Opinia dodana przez: mirosława

lekarz Aneta Oleksy

Diabetolog, Internista

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2
98-200 Sieradz

Pani doktor Aneta Oleksy to lekarz z powołaniado wykonywania tego zawodu: profesjonalizm, kompetencja, uprzejmość i cierpliwość to najważniejsze cechy w jej codziennej trudnej pracy. Kompleksowe podejście do choroby, odpowiednia diagnostyka wsparta specjalistyczną konsultacją - pozwoliły mi na wyleczenie prawie wszystkich dolegliwości tak bardzo utrudniających funkcjonowanie przed udarem i po udarze. Wracam do pracy i jestem baaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna Pani Doktor Oleksy i lekarzom współuczestniczącym w moim leczeniu, w szczególności: Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Alina_R

Małgorzata Rogala-Konieczna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

98-200 Sieradz

Lekarz pierwszego kontaktu z powołania, umie wytłumaczyć na czym choroba polega i dlaczego wdraża takie leczenie Bardzo dobry kontakt z pacjentem
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Paweł Kędzierski

POW 9
98-200 Sieradz

Pan doktor prowadzi w sieradzu prywatny gabinet kardiologiczny, wydaje się miły i kompetentny na pierwszy rzut oka, ale przy każdej dodatkowej informacji długo się zastanawiam, zmienia leki, dawkowanie no ileż to mozna
Opinia dodana przez: Rafał

Interniści w mieście Sieradz