Lekarze Internista Sierpc

lekarz Sławomir Łojek

Nałkowskiej 8
09-200 Sierpc

Jako jedyny poświęcił czas kobiecie, która z dnia na dzień przestała mieć czucie w nogach, gdy inni lekarza odsyłali do psychiatry że udaje, inni chcieli leczyć na alergie. On jedyny zrobił podstawowe badania i znalazł przyczynę, że kobieta traci czucie w nogach. Cudowny człowiek.

lekarz Marek Więcek

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Leczniczej "Fiz-Med"
Narutowicza 17A
09-200 Sierpc

Polecam Pana doktora jest przyjemny, indywidualnie podchodzi do sprawy. Wizyta na NFZ nie różni się od wizyty prywatnej. Widać że lekarz lubi dzieci zawsze nawiązuje kontakt z osobą towarzyszącą😉.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Barbara Różańska-Balcerowska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
ulica Grota Roweckiego 2A
09-200 Sierpc

Leczę się u pani doktor kilka lat jest lekarzem wymagającym bardzo konkretnym .Bardzo dobry specjalista Diabetolog .Polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maria Lewandowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Dramat! Totalny brak szacunku do pacjenta, klienta! Myśli że ma monopol na badania dla kierowców... Polecam jechać do Płocka do Alfa medixa na pięknej. Tam 200 zł i po temacie. A u Lewandowskiej 200+150 za okuliste.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Zbigniew Czarnota

09-200 Sierpc

Pan doktor niestety chyba pomylił się z wyborem zawodu Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuację aby Ktoś tak potraktował swojego Pacjenta.w ty W tym wypadku mojego męża. Sama wykonuje zawód medyczny i nie wyobrażam sobie takich po prostu chamskich zachowań.Nie będę opisywała tu szczegółów tylko napisze oficjalną skargę do Izby Lekarskiej. Drodzy Pacjenci , to Lekarze są dla Nas a nie odwrotie.Nie pozwalajmy na pomiatanie Namii traktowanie Nas Pacjentow ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zbigniew Chechłowski

Internista, Neurolog

Narutowicza 17A
09-200 Sierpc

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz przeprowadził kompleksowy wywiad, zadawał wiele pytań, dokładnie wszystko wytłumaczył, odczuwalna była chęć udzielenia pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Anna Fleming

Internista, Onkolog

Opieka Doraźna
Słowackiego 32
09-200 Sierpc

Nie życzę nikomu spotkania z taką osobą. Żenujący stosunek do ciężko chorego pacjenta. O podejściu merytorycznym trudno powiedzieć, bo pani skupiła się na zabijaniu nadziei w pacjencie. Tonem wręcz ubliżającym. Pozostaje mieć nadzieję, że na swojej drodze będzie pani spotykała wyłącznie takie osoby jaką jest pani sama... Czego z całego serca życzę.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Maria Szklarska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
ulica Grota Roweckiego 2A
09-200 Sierpc

Ogromnie szanuję lek. med. Marię Krystynę Szklarską. Wyleczyła mnie z wysiękowego zapalenia lewego ucha środkowego. Dokuczały mi m.in. ból uszu, zawroty głowy, niedosłuch typu przewodzeniowego, szumy, uczucie przelewania w chorym uchu. Dr Maria Krystyna Szklarska poinformowała mnie, że proces wysiękowego zapalenia ucha środkowego polega na gromadzeniu się płynu w jamie bębenkowej. Otitis media secretoria powstaje przy zachowanej błonie bębenkowej, ale braku perforacji. Do najczęstszych przyczyn należą m.in.: zakażenie górnych dróg ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Beata Andrzejczak

09-200 Sierpc

Nie polecam, pani doktor ma aroganckie i obcesowe nastawienie do pacjenta. Brak empatii w stosunku do małych dzieci.
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Wiesław Leśkiewicz

Szpital im. Juliusza Babińskiego
Juliusza Słowackiego 32
09-200 Sierpc

Internista Wiesław Leśkiewicz przepisał mi złe lekarstwa. Nie pomagały. Poszłam do innego lekarza i dał receptę na dobre lekarstwa. Szybko wyzdrowiałam.

lekarz Zbigniew Solarski

Pulmonolog, Internista

09-200 Sierpc

Wielu ludzi płakało na tego pana w czasie kiedy był orzecznikiem ZUS,widziałem to na własne oczy .W nagrodę dano mu stanowisko kierownicze w przychodni na ul Miodowej

lekarz Ilona Zapart-Bąk

Piastowska 42
09-200 Sierpc

Pani Ilona Zapart Bąk nie wyleczyła mnie z zapalenia płuc. Przepisała mi nieodpowiedni antybiotyk i inne leki. Dopiero dr Maria Lewandowska zastosowała skuteczną terapię.

lekarz Ewa Kaliszuk-Kamińska

Internista, Reumatolog

Szpital im. Juliusza Babińskiego
Juliusza Słowackiego 32

lekarz Alicja Daszuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFIL-MED"
ulica Lipowa 5

lekarz Renata Pokładowska

ulica Konstytucji 3-go Maja 8

lekarz Barbara Młynarczyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFIL-MED"
ulica Lipowa 5