Internista Sierpc

lekarz Maria Szklarska

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
ulica Grota Roweckiego 2A
09-200 Sierpc

Ogromnie szanuję lek. med. Marię Krystynę Szklarską. Wyleczyła mnie z wysiękowego zapalenia lewego ucha środkowego. Dokuczały mi m.in. ból uszu, zawroty głowy, niedosłuch typu przewodzeniowego, szumy, uczucie przelewania w chorym uchu. Dr Maria Krystyna Szklarska poinformowała mnie, że proces wysiękowego zapalenia ucha środkowego polega na gromadzeniu się płynu w jamie bębenkowej. Otitis media secretoria powstaje przy zachowanej błonie bębenkowej, ale braku perforacji. Do najczęstszych przyczyn należą m.in.: zakażenie górnych dróg ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Zbigniew Czarnota

Słowackiego 16
09-200 Sierpc

Lekarz o bardzo dużym wykształceniu oraz doświadczeniu co przekłada się na leczenie pacjenta. Stanowczy a zarazem kulturalny. Zawsze miło udziela informacji. Diagnozy trafne i pomógł wielu ludziom. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maria Lewandowska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Dramat! Totalny brak szacunku do pacjenta, klienta! Myśli że ma monopol na badania dla kierowców... Polecam jechać do Płocka do Alfa medixa na pięknej. Tam 200 zł i po temacie. A u Lewandowskiej 200+150 za okuliste.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Sławomir Łojek

Nałkowskiej 8
09-200 Sierpc

Lekarz na piątkę z plusem, niesamowita wiedza oraz świetne wyczucie schorzeń. Które to badania tylko potwierdzają. Lekarz z sercem dla pacjenta. Wizyta jednorazowa awaryjna stan zdrowia poprawił się już następnego dnia po podanych lekach po bezskutecznym tygodniowym leczeniu z pogotowia w Sierpcu.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wiesław Leśkiewicz

Szpital im. Juliusza Babińskiego
Juliusza Słowackiego 32
09-200 Sierpc

Internista Wiesław Leśkiewicz przepisał mi złe lekarstwa. Nie pomagały. Poszłam do innego lekarza i dał receptę na dobre lekarstwa. Szybko wyzdrowiałam.

lekarz Ilona Zapart-Bąk

Piastowska 42
09-200 Sierpc

Pani Ilona Zapart Bąk nie wyleczyła mnie z zapalenia płuc. Przepisała mi nieodpowiedni antybiotyk i inne leki. Dopiero dr Maria Lewandowska zastosowała skuteczną terapię.

lekarz Zbigniew Solarski

Pulmonolog, Internista

Słowackiego 16
09-200 Sierpc

Wielu ludzi płakało na tego pana w czasie kiedy był orzecznikiem ZUS,widziałem to na własne oczy .W nagrodę dano mu stanowisko kierownicze w przychodni na ul Miodowej

lekarz Anna Fleming

Onkolog, Internista

Opieka Doraźna
Słowackiego 32
09-200 Sierpc

Nie polecam. Pani doktor ma "olewający" stosunek do pacjenta. Jest nieprzyjemna i nie przychodzi na konsultacje.

lekarz Zbigniew Chechłowski

Neurolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Leczniczej "Fiz-Med"
Narutowicza 17A
09-200 Sierpc

3 razy pytałem pana doktora czy nie ma potrzeby skierowania/wykonania RM - pan doktor nie widział takiej potrzeby nawet walnął wywód, który brzmiał wiarygodnie, przez pobieżne "oględziny" nie zauważył niedowładu ...gdybym go posłuchał do końca życia powłóczyłbym nogą
- po wizycie u innego lekarza byłem operowany w trybie PILNYM
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Alicja Daszuta

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFIL-MED"
ulica Lipowa 5

Interniści w mieście Sierpc