Internista Skała

Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Najlepszy lekarz rodzinny:)Polecam wizyty właśnie u Niego

Najlepszy lekarz rodzinny:)Polecam wizyty właśnie u Niego

32-043 Skała

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Prawdziwy lekarz . mało kto ma takie podejście do pacjenta , do jego rodziny jak dr. Bosak

Medyczne Centrum Diabetologiczno-Endokrynologiczno-Metaboliczne "DIAB-ENDO-MET" Skała
32-043 Skała

Dziś byłem na wizycie u Pani dr. Zachowanie Pani wskazywało na wysokie wzburzenie, które wywołałem u Pani dr osobiście. Umówiony byłem bowiem na wizyte z prywatnego funduszu zdrowotnego na konkretną godzinę. Niestety okazało sie że Pani dr miała dość dużą obsuwe i chyba po częsci to zdenerwowało Panią dr. W związku z tym iż dodatkowo płacę aby mieć dogodny termin zapytałem pielęgniarke czy może podpytać Panią dr czy mam czekać w gigantycznej kolejce czy lepiej sobie podarować-mając nadzieje że jako nie będącym pacjentem z nfz a jako prywatny na wsazaną godzine a nie "kto pierwszy ten lepszy" doczekałem sie krzyku i obrażenia mnie wołając-"żebym sobie znalazł innego lekarza a jej d...nie zawracał, bo mam stać w kolejce a jak mi coś nie pasuje to won". Normalnie w szoklu jestem jak można tak powiedzieć do pacjenta który dodatkowo jej płaci!! zdecydowanie nie polecam tej opryskliwej Pani

Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Małgorzata Gwiazda

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Cianowice 120
32-043 Skała

Lekarz który nie powinien przyjmować w ramach SOR szpitala specjalistycznego im. L.Rydgiera. Ignoruje to co się do niego mówi, czułem się jak jakiś oskarżony na ławie a nie jak pacjnet na łóżku kiedy mnie przepytywała Pani doktor., Jest bezpardonowa, bezpośrednia, nie empatyczna w żadnym calu. Nie polecam i radzę z dala od Pani doktor. Chyba że traficie na Panią doktor w trakcie dyżuru na SOR w szpitalu RYDYGIERA.

Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Barbara Michcik