Internista Sokółka

lekarz Marek Bagniuk

16-100 Sokółka

Pan doktor Bagniuk -tylko on jeden jest w stanie leczyć bez wrzasków typu: "a gdzie pani była wcześniej" albo "pani wie lepiej czy ja".U tego doktora pełna kompetencja pomoc i porada. Nie chodzę już do innych lekarzy,ten doktor potrafi leczyć z chorób.POLECAM.
'
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Beata Młodzianowska

16-100 Sokółka

Wspaniała Pani doktor. Uprzejma, uczynna, doskonale tłumaczy chorobę i sposoby leczenia. Cieszy się razem z pacjentem jak zdrowie u niego poprawia się. Bardzo wnikliwie i dokładnie bada chorego. Po prostu to jest lekarka z zamiłowania a nie z obowiązku. Rzadko spotyka się teraz tak uczynnych lekarzy. Gorąco polecam Panią doktor w razie państwa choroby. Chętnie pomoże i doradzi wszystko co jest potrzebne do jej zwalczenia.
Opinia dodana przez: Jurek1949

lekarz Krzysztof Hołownia

16-100 Sokółka

Wspanialy lekarz oddany pacjentom zawsze z problemem zdrowotnym tylko do tego pana doktora ,polecam
trafne diagnozy

lekarz Irena Bielawska-Skowrońska

Piłsudskiego 9a
Sokółka

Przyjechałam w odwiedziny do mamy i siostry ze swoja 14 miesieczna córeczka. Niestety jest to akurat okres i miejsce o wysokim wskaźniku zachorowalnosci na grypę. Zaczela chorowac córka mojej siostry (wymioty lecz brak wysokiej goraczki, bole gardla itp.) Dostała antybiotyk. Ja od 4 dni zmagam się z tym zeby mnie grypa całkowicie nie pochłonela(siostrzenica pozarazała wszystkich w domu) a wiec fervex,gripex na zmiane i leki na gardlo bo bardzo mnie ...

lekarz Sławomir Grycel

Internista, Diabetolog

ulica Sikorskiego 60
16-100 Sokółka

Miałam okazję być na wizycie w Łosicach u Doktora, bardzo przyjemny lekarz, kompetentny i serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Internista

Centrum Medyczne dr Sudnik
3-go Maja 1A
16-100 Sokółka

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

lekarz Aldona Kowalczuk-Kot

gen. Sikorskiego 40a lok. 13
16-100 Sokółka

Jedna z nielicznej garstki najsympatyczniejszych lekarzy jakich znam, elastyczne podejście do pacjenta i udziela dokładnych informacji na zadane pytania.

lekarz Ewa Wierzbicka

16-100 Sokółka

w stosunku do wczesneijszych lat jest zdecydowana poprawa na lepsze

lekarz Agnieszka Oniśko

gen. Sikorskiego 40a lok. 13