Internista Śrem

Grunwaldzka 8c lok. 97
63-100 Śrem

Druga wizyta ...dalej jestem w szoku...dlaczego wszyscy lekarze nie są tacy..PEŁNY PROFESJONALIZM!!!!PODEJSCIE DO PACJENTA SUPEROWE!!!AŻ SIÉ NIE CHCE WYCHODZIĆ Z GABINETU!!!

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do pani Doktor? Czy Pani Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Krzysztof Ziętek

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Chłapowskiego 33 l. 22
63-100 Śrem

Jeden z niewielu w Śremie przyjmujących lekarzy, prawdziwy lekarz, a nie urzędnik. Stawia diagnozę po badaniu a nie zza biurka.

Opinia dodana przez: aleksander

Grota-Roweckiego 9c
63-101 Śrem

Lekarz z dużym doświadczeniem, zdecydowanie polecam.

Lekarz z dużym doświadczeniem, zdecydowanie polecam.

Wschodnia 5
63-100 Śrem

Wspaniały lekarz, oddany pacjentom i pracy.

Wspaniały lekarz, oddany pacjentom i pracy.

Gierymskiego 59
63-100 Śrem

Świetny lekarz, zawsze znajdzie czas dla pacjenta nawet gdy nie jest się zarejestrowanym, szczerze polecam Pana Doktora

Gierymskiego 61
63-100 Śrem

Bardzo dobry fachowiec. Szkoda, że już nie praktykuje, bo jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

HIPOKRATES
ul. Mickiewicza 2
63-100 Śrem

Bardzo nieprzyjemny lekarz zero empatii dla pacjenta.Badanie wykonywał za karę przy czym z laski odpowiadał na zadane pytania .

lekarz Halina Furmaniuk

Internista, Lekarz rodzinny

Grota-Roweckiego 9c
63-101 Śrem

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1