Internista Stargard Szczeciński

lekarz Grzegorz Jarecki

Internista

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki
ulica Al. Żołnierza 12
73-110 Stargard Szczeciński

Dr. Grzegorz Jarecki to bardzo dobry lekarz. Polecam z calego serca. Slucha co pacjent ma do powiedzenia, co jest rzadkością wśród lekarzy. Rzetelnie przeprowadza wywiad medyczny. Brak arogacji jak w przypadku innych lekarzy z ktorymi mialam do czynienia.
Lekarz z powołaniem.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Kazimierz Wilczyński

Stargard Szczeciński

Mam mieszane uczucia.Nie chodzę często do lekarzy, ale wypadek zmusił mnie do kilku wizyt, trafilam do dr Wilczyńskiego.Na umowionych wizytach wydaje się byc kompetentny, slucha pacjenta.Niestety, problem zaczyna się, kiedy pacjent(jego zresztą!)przychodzi z prośbą o dodatkowe przyjęcie.(Bardzo trudno dostać się w tej przychodni do lekarza pierwszego kontaktu,trzeba wstać wczesnie rano, inaczej nie ma szans!Na wizyty umawiane nie zapisują.To jedyna taka przycgodnia w Stargardzie z tak przestarzałymi procedurami rejestracji.)Nie przyjmuje nikogo, ...

lekarz Beata Adamiec

słoneczna 11a/8
Stargard Szczeciński

Bardzo nieprzyjemny i arogancki człowiek. Pacjentów i ich rodzin nie szanuje, traktuje lekceważąco. Kultura osobista szoruje po dnie. Nie życzę nikomu nieprzyjemności kontaktu z tą Panią.

lekarz Wiesława Smolira

Internista, Endokrynolog

Słowackiego 15d lok. 5
73-110 Stargard Szczeciński

Zadowolona jestem ,polecam p. Smolirę,to jedyny lekarz z tą specjalnością przyjmujący na NFZ w Stargardzie-chodzę do niej również prywatnie ,nie potrzebuję głaskania tylko merytoryki i efektów leczenia ,a te mam.

lekarz Antoni Kalinowski

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Chciałam się dziś zarejestrować do mojego ulubionego ,,Doktorka,,- niestety , nieudało mi się ;-( ,
do innych lekarzy - owszem były numerki , ale do Niego niestety zabrakło - już samo to - mówi samo za siebie...
Pozdrawiam

Marzena Bukiel

Pulmonolog, Internista

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

Po ostatniej wizycie odniosłam wrażenie, że coś się zmieniło w podejściu do pacjenta - na plus. Pani doktor dokładniej wytłumaczyła mi problemy, które wiazać będa się z przebiegiem choroby u mojego dziecka, na jakie niespodzianki bedę mogła liczyć. Po wcześniejszych "nieudanych" wizytach to ta była zdecydowanie inna, nie czułam sie jak intruz.

lekarz Janusz Petri

Kardiolog, Internista

ulica Krasińskiego 9a/1
73-110 Stargard Szczeciński

Beznadziejny lekarz. Trafiłam jako młoda osoba z problemami z nadciśnieniem. Zapisał leki, nic nie wyjaśnił, nie zrobił wywiadu. Szkoda pieniędzy
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Aleksander Kaczmarek

ulica Paderewskiego 7/3
73-110 Stargard Szczeciński

Podpisuje sie pod wczesniejszymi komentarzami. Najgorszy lekarz jakiego do tej pory spotkalam. Niekompetentny, brak podstawowej wiedzy, chamski, nieuprzejmy, opryskliwy, zero zainteresowania pacjentem. Kiedys nawet przez calą moją wizytę rozmawiał sobie jakby nigdy nic przez telefon. Szkoda, ze tak mało o nim opinii bo ciekawa jestem jakie są odczucia innych jego pacjentów.

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Marek Kujawiak

Internista, Gastroenterolog

NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
73-110 Stargard Szczeciński

Polecam! bpomógł mi w moich problemach z wrzodami zołądka.

lekarz Krystyna Bratos

Internista

Bolesława Chrobrego (Brama Wałowa)
73-110 Stargard Szczeciński

Lekarka Krystyna Bratos stawiła się na wizytę domową u mojej osiemdziesięcioletniej mamy spóźniona o godzinę. Nie przyniosła ze sobą dokumentacji medycznej ani glukometru, wiedząc, że mama choruje na cukrzycę . Nie zbadała mamy ( zmierzyła jedynie ciśnienie) i miało się wrażenie, że boi się dotknąć pacjentki. Pobieżnie przejrzała wyniki badań ze szpitala, żądając odbicia ich na ksero i dostarczenia do jej gabinetu w dniu jutrzejszym. Mama bardzo cierpiała, ale lekarka ...
Opinia dodana przez: Dorota

Interniści w Stargardzie Szczecińskim