Internista Stargard Szczeciński

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Chciałam się dziś zarejestrować do mojego ulubionego ,,Doktorka,,- niestety , nieudało mi się ;-( ,
do innych lekarzy - owszem były numerki , ale do Niego niestety zabrakło - już samo to - mówi samo za siebie...
Pozdrawiam

lekarz Marek Kujawiak

Internista, Gastroenterolog

NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
73-110 Stargard Szczeciński

Polecam! bpomógł mi w moich problemach z wrzodami zołądka.

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15
73-110 Stargard Szczeciński

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew

Zakład Rehabilitacji Krzysztof Flanc
ulica Kasprowicza 19A
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo otwarta i przesympatyczna kobieta.Wzbudza zaufania, a to przy pierwszej wizycie bardzo ważne.Potrafi dotrzeć do młodego pacjenta.

Stargard Szczeciński

Mam mieszane uczucia.Nie chodzę często do lekarzy, ale wypadek zmusił mnie do kilku wizyt, trafilam do dr Wilczyńskiego.Na umowionych wizytach wydaje się byc kompetentny, slucha pacjenta.Niestety, problem zaczyna się, kiedy pacjent(jego zresztą!)przychodzi z prośbą o dodatkowe przyjęcie.(Bardzo trudno dostać się w tej przychodni do lekarza pierwszego kontaktu,trzeba wstać wczesnie rano, inaczej nie ma szans!Na wizyty umawiane nie zapisują.To jedyna taka przycgodnia w Stargardzie z tak przestarzałymi procedurami rejestracji.)Nie przyjmuje nikogo, ...

Marzena Bukiel

Pulmonolog, Internista

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

Po ostatniej wizycie odniosłam wrażenie, że coś się zmieniło w podejściu do pacjenta - na plus. Pani doktor dokładniej wytłumaczyła mi problemy, które wiazać będa się z przebiegiem choroby u mojego dziecka, na jakie niespodzianki bedę mogła liczyć. Po wcześniejszych "nieudanych" wizytach to ta była zdecydowanie inna, nie czułam sie jak intruz.

Bolesława Chrobrego (Brama Wałowa)
73-110 Stargard Szczeciński

Lekarka Krystyna Bratos stawiła się na wizytę domową u mojej osiemdziesięcioletniej mamy spóźniona o godzinę. Nie przyniosła ze sobą dokumentacji medycznej ani glukometru, wiedząc, że mama choruje na cukrzycę . Nie zbadała mamy ( zmierzyła jedynie ciśnienie) i miało się wrażenie, że boi się dotknąć pacjentki. Pobieżnie przejrzała wyniki badań ze szpitala, żądając odbicia ich na ksero i dostarczenia do jej gabinetu w dniu jutrzejszym. Mama bardzo cierpiała, ale lekarka ...
Opinia dodana przez: Dorota

słoneczna 11a/8
Stargard Szczeciński

Solidna, rzeczowa pani doktor, która w sposób życzliwy zajmuje się pacjentami. Bardzo konkretna i miła, zycze sobie spotykać tylko takich mądrych lekarek. Godna polecenia, bez względu na negatywne i złośliwe komentarze

Słowackiego 15d lok. 5
73-110 Stargard Szczeciński

Zadowolona jestem ,polecam p. Smolirę,to jedyny lekarz z tą specjalnością przyjmujący na NFZ w Stargardzie-chodzę do niej również prywatnie ,nie potrzebuję głaskania tylko merytoryki i efektów leczenia ,a te mam.

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki
ulica Al. Żołnierza 12
73-110 Stargard Szczeciński

Buc i konował. Marny lekarzyna, który przychodzi do pracy aby tylko odfajkować zegar.
Nie należy spodziewać się jakiejkolwiek pomocy, bo można się srogo zawieść.
Ogólnie widać tendencję do oszczędności na pacjencie. Otrzymanie skierowania na podstawowe w dzisiejszych czasach badania diagnostyczne graniczy z żebractwem.
W kontakcie z tym lekarzem najlepiej być zdrowym, bo choremu to on na pewno nie pomoże.
Opinia dodana przez: Jacek

Interniści w Stargardzie Szczecińskim