Internista Strzelin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXI - DENT"
Wojska Polskiego 1 e
57-100 Strzelin

Jak najbardziej godny polecenia bo słucha co się do niego mówi i poświęca czas i uwagę.
Chociaż jest nefrologiem bywa u mnie i mojej rodziny jako internista jak ktoś zachoruje. O nim i jego firmie można znaleźć informacje na: www.almed-lekarze.pl

Opinia dodana przez: Kinga

POGOTOWIE RATUNKOWE WE WROCŁAWIU -ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Adama Mickiewicza 18
57-100 Strzelin

bardzo kompetentny i doswiadczony lekarz -fachowiec wysokiej klasy.

bardzo kompetentny i doswiadczony lekarz -fachowiec wysokiej klasy.

Przychodnia Lekarska Wencki Stanisław
Kochanowskiego 2
57-100 Strzelin

Bardzo cenię sobie Pana Doktora za jego spokój, uśmiech i cierpliwość do takich pacjentów, jak ja.Zawsze odpowiada na moich sto pytań i jest przy tym uśmiechnięty. Dziękuję!

Marek Szwedowski

Pulmonolog, Internista

Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego

57-100 Strzelin

słaby, słaby. Uparcie upiera się, że nie powinnam odczuwać zmian tsh. Mało wie o chorobie Hashimoto a wymądrza się jakby co najmniej był specjalistą od tej choroby. Nie bierze kompletnie pod uwagę samopoczucia pacjenta. gdy przyszłam z zapaleniem zatok wg mnie to powiedział, że to zapalenie krtani i tchawicy. Oczywiście nawet nie zbadał tak po prostu z wywiadu wywnioskował. No i ten brak poszanowania pacjenta. odbiera nagminnie telefon od "kochanie" i gada w trakcie wizyty. A Ty człowieku wysłuchuj tych slodkości.

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Lee Lengole

Lekarz rodzinny, Internista

Elion Praktyka Medyczna
ulica Kraszewskiego 20/3

Niesympatyczny, arogancki głupek.
Nie chciał mi oddać moich wyników a na nadciśnienie i arytmie (dychawica bolesna) przepisał mi CONTROLOC Control , to i tak dobrze, że nie cjanek. Dla niego pacjent to wróg. Nadaje się chyba tylko do wymoszenia basenów.

Niesympatyczny, arogancki głupek.

Opinia dodana przez: Leszek

przychodnia bialy kosciol

Strzelin

kompletny ignorant posilkuje sie tylko wiedza swojej zony dentystki.nie wykonuje zadnych badan np. pomiar cisnienia osluchiwani pacjeta nie czyta dokumetacji z innych placowek medycznych.by przedluzyc czas wizyty opowiada anegdoty.samowolnie wydluza przerwy sniadaniowe czesto do dwoch godzin.

Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii "Celestyn" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mikoszów 27

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej Stacja Opieki Strzelin
Wrocławska 46
57-100 Strzelin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Piłsudskiego 3

Rynek 7 lok. 2