Internista Świętochłowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
41-600 Świętochłowice

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u PANA DOKTORA MARCINA ŚWIERADA.To była moja pierwsza wizyta po przebytym zawale i udarze.Poświęcił mi dużo czasu analizując przywiezione karty pacjenta i wyniki badań i Ekg zrobione przed wizytą w tut.Poradni.W jasny dla mnie sposób wyjaśnił mi dalsze leczenie.Jest bardzo sympatyczny,kontaktowy,kulturalny.Po prostu PROFESJONALISTA.Otrzymałam kartę informacyjną z porady ambulatoryjnej,abym mogła ją doręczyć lekarzowi kierującemu z dalszymi zaleceniami leczenia.Bożena Burzyńska.POLECAM.SUPER DOKTOR.

ulica Dworcowa 13

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam polecam 100 procentach

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam polecam 100 procentach

lekarz Anna Wilczek-Grzesiewska

Internista, Lekarz medycyny pracy

ulica Krasickiego 49/2
41-605 Świętochłowice

bardzo dobry lekarz ,cierpliwy bardzo duża wiedza o bardzo dużych kompetencjach poświęcający dużo czasu pacjentowi godny polecenia

super doktor, bardzo fachowy i kulturalny gość, nie wzioł kasy za wizytę

super doktor, bardzo fachowy i kulturalny gość, nie wzioł kasy za wizytę

41-600 Świętochłowice

Nie spotkałam się dotychczas z bardziej kompetentnym i tak wzbudzającym zaufanie lekarzem. Jej dociekliwość i szybka diagnoza pozwoliły na podjęcie natychmiastowego specjalistycznego leczenia. Polecam!

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach
ulica Chorzowska 38
41-608 Świętochłowice

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za przyjęcie w miedzy czasie kilku osób co były umówione na godziny znacznie późniejsze niż ja.

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za to ze wykonała pani kilka rozmów koleżankami w tym najdłuższa trwająca 20 minut o pierdolach podczas a właściwie przerywając badania pacjentów. Jest godzina 21:05 przyjęła Pani właśnie osobę umowiona na godzinę 18:00. Ja jestem umówiony na 19:00 wiec pewnie poczekam. Mam nadzieje ze po mnie w kolejce nie ma więcej osób wprowadzanych poza kolejnością po znajomości. .. będę u Pani po raz 3 i ostatni...

Opinia dodana przez: roman

ulica Czajora 15
41-608 Świętochłowice

Zgadzam się z pochlebnymi opiniami na temat pani doktor, ale...no właśnie ALE to było kiedyś. Teraz jej stosunek do pacjenta zależy od jej humoru i widzimisię. Chyba nadeszła pora, aby pani doktor w 100% oddała się prezesurze lub emeryturze dając możliwość młodym, ambitnym, na których przysięga Hipokratesa jeszcze robi wrażenie. Ja już zrezygnowałam z jej "usług", nie dam sobą poniewierać, niestety moja mama, która jest w nią wpatrzona jak w święty obrazek, nie daje się przekonać. A recepty przepisywane są przez telefon. Na wizytę domową, kiedy z mamą było naprawdę źle (bardzo wysokie ciśnienie) pani doktor nie znalazła czasu, bo była tak zajęta w przychodni. To oczywiście da się usprawiedliwić, jeśli pełni się dyżury 1-2 razy w tygodniu!

Opinia dodana przez: Joanna

ulica Dworcowa 13
41-600 Świętochłowice

Pani Dr. Trojanowska nie wspolpracuje za pacjentem.Nie stara sie o zdrowie pacjeta. Jest uprzejma w przepisywaniu recept, przekazow do innych lekarzy. Niestety nie mozna na niej polegac jako na lekarzu specjaliscie.

lekarz Krzysztof Szczechowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice