Internista Szubin

M. Nadkanale 3
89-200 Szubin

Specjalista który uratował moje zdrowie, na czele z tym psychicznym, przywracając nadzieję w medycynę. Jako pierwszy właściwie mnie zdiagnozował i wszystko dokładnie wytłumaczył.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Ogrodowa 2/1
89-200 Szubin

pani dr.z długim stażem leczenia,ale kompetencja wciąż zła ,korzystałem parę lat temu i byłem niezadowolony,teraz spieszyło mi się i zarejestrowałem się do pani dr. miałem bardzo silny kaszel ,wydzielina z pływała mi z zatok ,bolała mnie głowa miałem gorączkę ,leczyłem się specyfikami bez recepty sam,prosiłem panią dr. o coś mocniejszego na receptę ale pani.dr.nie widziała potrzeby i napisała mi na karteczce 3 lekarstwa ,które mogłem sobie kupić sam w aptece wizyta trwała 4min.czułem się coraz gorzej i na następny dzień poszedłem do innej przychodni i pan dr.stwierdził, że mam zapalenie tchawicy i krtani ,powiedziałem mu że byłem dzień wcześniej u pani dr. on się mocno uśmiechnął i powiedział ,że muszę dostać antybiotyk ,bo specyfiki bez recepty mi nie pomogą .Uważam że pani dr.jest b.dobrą dyrektorką ale lekarzem bardzo słabym,taką opinie podziela bardzo dużo znajomych z Wyżyn

lekarz Maria Lorek

Internista, Lekarz rodzinny