Internista Tomaszów Mazowiecki

al. marsz. Józefa Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Lekarz, którego warto polecić. Słucha uważnie i podejmuje trafione decyzje. Leczę się od lat i na pewno mogę tylko polecić

Opinia dodana przez: Artur

Barlickiego 15
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

lekarz Robert Steinbach

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne NZOZ ALMED
ulica Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Każdą wizytę u Doktora wspominam jako pełen profesjonalizm. Zawsze są duże kolejki, ale to dlatego, że p. Doktor podchodzi w pełni profesjonalnie i nierutynowo do każdej osoby. Nie boi się wystawić skierowania na badania, stawia trafne diagnozy i przepisuje leki, które działaja. U mnie celnie zdiagnozował zarówno chorobę wrzodową jak i astmę oskrzelową.

Opinia dodana przez: Dominik

Centrum Medyczne NZOZ ALMED
ulica Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Powyższy lekarz podczas prywatnej wizyty w domu zdiagnozował u bliskiej mi starszej osoby "powolne umieranie", brak zmian w płucach, zalecając przy okazji odstawienie leków.
Jeszcze tego samego dnia zdecydowaliśmy się zadzwonić jednak na pogotowie. Okazało się, że wspomniana chora osoba miała zapalenie płuc i po tygodniowym pobycie w szpitalu ma się już bardzo dobrze.

Panią Jackowską mogę polecić jedynie w celach świadomego uśmiercania niewygodnych osób, a najlepiej w ogóle.

Opinia dodana przez: Tolek

Tomaszów Mazowiecki

Leczył mojego tatę na przeziębienie, a on umarł po 2 tygodniach na zawał

Leczył mojego tatę na przeziębienie, a on umarł po 2 tygodniach na zawał

lekarz Urszula Zaborniak-Wicher

Lekarz orzecznik ZUS, Internista

Niecała 8
97-200 Tomaszów Mazowiecki

mojemu tacie choremu od 12 lat na nadciśnienie, leczonemu wcześniej przez kardiologa, który tak ustabilizował jego stan, że oddał go w ręce lekarza pierwszego kontaktu, przez 8 lat tylko przepisywała leki (najczęściej bez wizyty, tylko przez rejestrację), bez badań kontrolnych, doprowadzając tym samym do rozległego udaru niedokrwiennego prawej półkuli mózgu u mojego taty.

dr Karola Benniego 6A

Szpital Jednego Dnia