Internista Tomaszów Mazowiecki

al. marsz. Józefa Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Lekarz, którego warto polecić. Słucha uważnie i podejmuje trafione decyzje. Leczę się od lat i na pewno mogę tylko polecić
Opinia dodana przez: Artur

Barlickiego 15
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

lekarz Robert Steinbach

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne NZOZ ALMED
ulica Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Dr. Steinbach to najlepszy internista jakiego spotkałam. Nie tylko w Tomaszowie. Dojeżdzam na wizyty spoza Tomaszowa. Brak mi słów podziwu dla p. doktora. Czasami siedzi do godziny 22 wieczorem,żeby przyjąć wszystkich pacjentów.W przychodni można by było zmienić metodę umawiania wizyt. Żeby nie trzeba było przychodzić o godz 5-6 rano,żeby się dostać do doktora.
Opinia dodana przez: Beata

Centrum Medyczne NZOZ ALMED
ulica Piłsudskiego 32
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Powyższy lekarz podczas prywatnej wizyty w domu zdiagnozował u bliskiej mi starszej osoby "powolne umieranie", brak zmian w płucach, zalecając przy okazji odstawienie leków.
Jeszcze tego samego dnia zdecydowaliśmy się zadzwonić jednak na pogotowie. Okazało się, że wspomniana chora osoba miała zapalenie płuc i po tygodniowym pobycie w szpitalu ma się już bardzo dobrze.
Panią Jackowską mogę polecić jedynie w celach świadomego uśmiercania niewygodnych osób, a najlepiej w ...
Opinia dodana przez: Tolek

Tomaszów Mazowiecki

Leczył mojego tatę na przeziębienie, a on umarł po 2 tygodniach na zawał

lekarz Urszula Zaborniak-Wicher

Lekarz orzecznik ZUS, Internista

Niecała 8
97-200 Tomaszów Mazowiecki

mojemu tacie choremu od 12 lat na nadciśnienie, leczonemu wcześniej przez kardiologa, który tak ustabilizował jego stan, że oddał go w ręce lekarza pierwszego kontaktu, przez 8 lat tylko przepisywała leki (najczęściej bez wizyty, tylko przez rejestrację), bez badań kontrolnych, doprowadzając tym samym do rozległego udaru niedokrwiennego prawej półkuli mózgu u mojego taty.

lekarz Ewa Ammer

Internista, Endokrynolog