Internista Tuszyn

Stefana Żeromskiego 24/26
95-080 Tuszyn

Witam!Pani doktor jest wspaniała.Zawsze poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Bardzo dokładnie wysłucha i przebada.Poleci dodatkowe badania.Jest lekarzem bardzo dobry,któremu można zawierzyć..Jest lekarzem dobrym z powołaniem.Wszystkim życzę takiego lekarza jakiego ja mam.

Opinia dodana przez: Jadwiga

Żeromskiego 24/26
97-315 Tuszyn

U doktora Granosika byłam raptem 3 razy i mam bardzo mieszane uczucia. Podczas dwóch pierwszych wizyt Pan doktor wykazał faktyczną troskę moim zdrowiem, empatię, wiedzę medyczną. To on pierwszy skierował mnie na koronografie i bardzo dobrze, bo nareszcie po 3 latach męczarni i wmawiania mi , że udaję, zostałam zdiagnozowana. Na wizycie kontrolnej wykazał zadowolenie z faktu, że jestem zdiagnozowana, gdyż sam miewał przypadki, że pacjent nie doczekał się badań i zmarł.
W czasie trzeciej wizyty zostałam szybko wyprowadzona z błędu. Pan doktor nie zapytał jak się czuję, nie spojrzał na książeczkę pomiaru ciśnienia, a gdy sama stwierdziłam, że od czasu koronografii nie mogę dojść do siebie i wciąż utrzymuje się ból wieńcowy, podniósł na mnie głos, twierdząc, że medycyna nie znalazła jeszcze przyczyny powstania wieńcówki i on nie wie jak to leczyć. Był podenerwowany, opryskliwy, robił dziwne miny, potrząsając przy tym ramionami. Cokolwiek próbowałam powiedzieć o swoim samopoczuciu, natychmiast się denerwował, przerywał mi twierdząc, że on nie wie ja to leczyć.
W końcu powiedział, że te bóle są od depresji i powinnam udać się do psychiatry. Miałam wiele pytań, których już nie zadałam, bo nie widziałam sensu. Nie wiem tylko skąd taka nagła zmiana, a mówią, że kobieta zmienną jest. Nie mam pewności czy to po prostu zły dzień jakie każdy miewa czy czynnik zewnętrzny??? Oczywiście nie polecił mi nikogo, kto jest specjalistą w tej dziedzinie. W trzy dni po tej wizycie wylądowałam w szpitalu z silnym bólem wieńcowym. Bez komentarza.
Panie doktorze załączam linki: z Kliniki Choroby Wieńcowej Instytutu Kardiologii w Warszawie http://www.czytelniamedyczna.pl/2893,choroba-wiencowa-u-kobiet.html#
oraz

Opinia dodana przez: Ewa M.

Samorządowa Przychodnia Zdrowia w Tuszynie
ulica Żeromskiego 24/26
95-080 Tuszyn

Miałam przyjemność być pod opieką Pani doktor w szpitalu w Pabianicach na oddziale wewnętrznym. Przywieziona karetką pogotowia z objawami bólu wieńcowego...Zostawiona na oddziale w celu zrobienia badań i obserwacji....Niestety nie mogę podzielić innych opinii. Zarzucam Pani dr to że, nie robiąc żadnego badania, wmówiła mi refluks żołądkowy i oczywiście zaordynowała mi takowe leki..( jestem pod opieką gastrologa i jego badania nie potwierdzają refluksu)...Twierdziła, ze to nie serce tylko refluks. Na wypisie również nie było takiego rozpoznania.... Kolejną na wyrost diagnozą były silne lęki, mimo, że takowych nie zgłaszałam..(Jestem pod opieką psychiatry i nie mam potrzeby zażywania takich leków) Dostawałam silny psychotrop, po którym spałam na okrągło całe 24 godziny. Lek ten zwiększał mi źrenice, co Pani doktor powinna wiedzieć ordynując mi go.. Ale nie, udając niewiniątko pytała codziennie co ja ćpam, że mam takie powiększone źrenice? Nie sprowadziła okulisty na konsultacje, aby sprawdził ciśnienie w oku. Codziennie miałam pobieraną krew, też nie sprawdziła co ćpam, bo doskonale wiedziała co mi podaje! Tylko w jakim celu robiła ze mnie ćpunkę, tego nie jestem w stanie pojąć? Kolejnym dość mocnym zarzutem jest fakt, iż przebywając w szpitalu stwierdzono podwyższony AST i ALT chorą wątrobę...TEGO faktu Pani doktor nie zauważyła, nie poinformowała mnie ani nie podjęła leczenia! Jestem skłonna sadzić, że stało to się w wyniku podawania mi leków niepotrzebnych i zbyt mocnych, które weszły w reakcję z innymi lekami, bo w sumie dostawałam po 9 tabletek na raz. Leżąc w szpitalu w październiku ubiegłego roku moja wątroba była w dobrym stanie.. Powyższe doświadczenie jak i wiele temu podobnych w moim życiu, spowodował u mnie brak zaufania do świata
medycznego...Zaczynam obawiać się i nie bez powodu o moje zdrowie psychiczne i fizyczne....Anny Dębowskiej nie nazwę już lekarzem. Była bym nieuczciwa, gdybym nie wspomniała o sercu, jak na teorię, że to nie serce mnie boli, dostałam dodatkowo 4 leki na sercowe...Przyznam, że trochę ustabilizowały moje serce...to jedyny plus i w tym celu tam leżałam....Co zaskakujące na wypisie jako rozpoznanie widnieją w pierwszej kolejności : choroby serca, i nawracające depresje. Jak można mówić o nawracających skoro jestem w trakcie leczenia, moje rokowania są dużo lepsze i unormowane.
W jakim celu Anna Dembowska chciała zrobić ze mnie zaburzoną psychicznie i ćpunkę, tego nie wiem....Mogę się tylko domyślać.

Opinia dodana przez: Ewa M.

Szpitalna 5

Świętokrzyska 4