Lekarze Internista Warszawa

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Filipiak

Hipertensjolog, Internista

Warszawa

wspaniały, miły, kompetentny lekarz. Polecam jako kardiologa, ale i jako lekarza ogólnego (internistę). Zajął się mną i całą moją rodziną. Grzegorz
Nie często dzisiaj spotyka się lekarza z takim podejściem do pacjenta. Wizyta to prawdziwa przyjemność, Pani doktor cierpliwie i z uśmiechem odpowiada na każde pytanie, traktuje pacjenta indywidualnie a nie jak kolejny książkowy przypadek.

dr n. med. Joanna Mazurek

Alergolog, Internista

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Dr Joanna Mazurek jest lekarzem wybitnym. Miałam problemy skórne i tylko Ona mi pomogła. Leczyłam się u innych lekarzy łącznie z profesorami. Profesjonalnie podchodzi do choroby. Nareszcie jestem w "dobrych" rękach. Edyta Krassowska
Opinia dodana przez: Edyta Krassowska

lekarz Barbara Świerżewska

Internista, Endokrynolog

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, nareszcie czuje się właściwie poinformowana o stanie mojego zdrowia. Doceniam też kompetencje zawodowe Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Modrzewska-Lesisz

Internista, Endokrynolog

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Super lekarz, polecam każdemu, pełny profesjonalizm, rewelacyjne podejście do każdego pacjenta, wszystko tłumaczy. Pacjentka

lekarz Krzysztof Jacko

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Od niedawna jestem pacjentką dr Jacko i nigdy nie nie spotkałam takiego lekarza,tak oddanego pacjentowi,zaangażowanego w to co robi,a przy tym bardzo miłego.Pan dr Jacko zawsze ma czas dla pacjenta,słucha co się do niego mówi i poważnie podchodzi do wszelkich dolegliwości,zleca badania jeśli są niezbędne i bardzo trafnie stawia diagnozy Myślałam,że już nie ma takich lekarzy w tym zwariowanym świecie,a jednak...
wspaniały lekarz Polecilbym każdemu. Wychodzę z gabinetu zdrowszy
Opinia dodana przez: manhatan

Jan Lebiedowski

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet lekarski
00-390 Warszawa

Świetny lekarz i dobry człowiek. Gdy dopada mnie jakaś choroba to, oczywiście, dobrze nie jest, ale wtedy mówię sobie: będzie okazja porozmawiać z dr. Lebiedowskim. I jest lepiej :-).
Opinia dodana przez: M

lekarz Dorota Szcześniak-Słomska

Transfuzjolog, Internista

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

Pani doktor bardzo miła,cierpliwa posiada ogrom wiedzy.Na plus zadaje dużo pytań,dociekliwa diagnoza trafna super dobrane leki:)
Opinia dodana przez: Halina

Marzena Chorowiec

Pediatra, Internista

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Doskonały lekarz, wspaniała osoba z powołaniem. Mam trójkę dzieci wszystkie pod opieką Pani Doktor. Polecam!

dr n. med. Katarzyna Sikorska-Siudek

Reumatolog, Internista

Mazowieckie Centrum Reumatologii i Osteoporozy
Kinowa 19A
04-285 Warszawa

najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia!! Pani dr jest bardzo doświadczona, zawsze zleca dużo badań, jest bardzo wnikliwa do tego nieprawdopodobnie przemiła. polecam wszystkim jeśli mają tak jak ja kłopoty ze stawami
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Mariola Wyrzuc

Internista, Reumatolog

Biskupia 14/7
04-216 Warszawa

Dziękuję Pani doktor za pomoc w moich dolegliwościach stawu barkowego, polecam Panią doktor Mariolę Wyrzuc innym pacjentom za profesjonalne podejście do chorego.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Anna Goljan-Geremek

Pulmonolog, Internista

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Doskonaly lekarz, specjalista wysokiej klasy przy tym mila i serdeczna. Naprawde zainteresowana zdrowiem pacjenta.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Jolanta Stanisławska-Nielepkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dr BRANKOWSKA
aleja Jana Pawła II 35/44
00-899 Warszawa

Lekarz który umie słuchać, swoją wiedzę, przyczyny choroby, oraz uzasadnienie takiej a nie innej kuracji tłumaczy w sposób zrozumiały dla chorego. Wiem sam po sobie, wyciągnęła mnie z nizłego bałaganu.

lekarz Jolanta Sulej-Leśniewska

Sana S.C.
Batorego 31 A
02-982 Warszawa

Do kliniki zostałem skierowany po rozrusznik. Pani Dr. zaproponowała mi kardiowersję jako zabieg mniej inwazyjny a mogący dać dobre efekty w przypadku migotania przedsionków. Najmniej przyjemnym badaniem przed planowanym zabiegiem było echo serca przełykowe. Pani Dr. przeprowadziła je bardzo delikatnie. Ustaliła również parametry defibrylacji skutkiem której po jednorazowym pobudzeniu moje serce zaczęło pracować normalnie. Uważam panią dr. Jolantę Sulej-Leśniewską za bardzo dobrego specjalistę i przyjaznego lekarza Jerzy Włodarczyk

lekarz Elżbieta Pietrzykowska

Internista, Reumatolog

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Cudowna kobieta , zawsze zaangażowana i profesjonalna w swoim fachu. Bardzo polecam Panią Doktor. Wyprowadziła mnie z choroby do stanu w , którym mogę funkcjonować, pracować i nie przebywać na L4. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Adam Ostrzycki

Woronicza Jana Pawła 18/20
02-625 Warszawa

Jestem szczęśliwy, że było mi dane spotkać tak wspaniałego lekarza i człowieka jakim jest dr Adam Ostrzycki. Dziękuję Bogu, że postawił go na mojej drodze życia. Życzę każdemu tak profesjonalnego, zaangażowanego, wręcz pasjonata kardiologa i wyjątkowego człowieka. Wspierał mnie i moją rodzinę w najtrudniejszym okresie mojego życia. Zawdzięczam mu zdrowie, a nawet życie. Dziewiętnaście lat temu przeżyłem rozległy zawał. Konkretne badania, diagnoza, wytłumaczył mi jakie mam problemy z sercem, jakie ...
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Janusz Kochanowski

Przychodnia Family Medica
Aleksandra Prystora 4/4
02-497 Warszawa

Pan doktor posiada ogromna wiedzę oraz doświadczenie, leczę się u doktora od wielu lat. Świetne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Doktor również wykonuje echo serca. Jeśli ktoś poszukuje naprawdę dobrego kardiologa to polecam.

lekarz Wojciech Braksator

Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
ulica Wawelska 15
02-034 Warszawa

Doktor bardzo dokładnie robi badania, wszystko tłumacząc. Badanie jest bardzo dokładnie opisane. Polecam.
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Bolesław Dul

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Polecam!!! Konkretny ,kompetentny specjalista . Znam osobiście kilka osób , które twierdzą ,że pan doktor uratował im życie .
Opinia dodana przez: Piotr