Lekarze Internista Warszawa

lekarz Wanda Strzeżek-Olszewska

Internista, Lekarz rodzinny

Mielczarskiego 7/38
02-798 Warszawa

Pani dr.w 1998r uratowała mi życie, pojechała ze mną do szpitala Orłowskiego a tam przekonała dyżurną lekarkę że coś jest nie tak w EKG przyjęto mnie do szpitala na OIOM i tam dostałem ciężkiego zawału.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Prochenko

Pielkiewicza 5/12
00-710 Warszawa

Przesympatyczny lekarz duża kultura osobista.Osobiście "biegał" z moim mężem na przeróżne badania.Nie wypisał ze szpitala póki nie doszedł przyczyny choroby.Czego wcześniej inni nie zrobili a leczył się ponad rok. Lekarz z prawdziwego powołania. Dziękuję panie doktorze Agnieszka Kujawa
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Komuda

Pl. Konfederacji 54
01-934 Warszawa

W moim odczuciu lekarz bardzo kompetentny, dużo czasu poświęca pacjentowi przeprowadzając wywiad kompleksowo i po przeprowadzonym wywiadzie podejmuje kroki co do dalszego leczenia, jest uprzejmy i godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Dariusz Zakrzewski

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 117
04-501 Warszawa

Polecam gorąco, bardzo dobry lekarz.Kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy chorobę.

lekarz Artur Chudzik

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564 Warszawa

Wysokiej klasy specjalista , nie spotkałem ani jednej osoby która by miała o nim złe zdanie. Pomógł mi wiele razy kiedy miałem poważne problemy zdrowotne. Polecam wszystkim tego lekarza.

lekarz Jolanta Łypaczewska-Zadykowicz

Krzywoń Anieli 6/131
01-391 Warszawa

Jestem po zawale i po operacji na by-passy i od kilku lat jestem pod opieką Pani Doktor Łypaczewskiej w Przychodni na Leszno 17. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to lekarz z powołania, który poważnie traktuje swoich pacjentów. Pani Doktor każdorazowo dokładnie bada pacjenta, wyczerpująco odpowiada na zadane pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości, poświęcając pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, bez pośpiechu i zniecierpliwienia. Z całego serca mogę polecić tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Srzednicki

Ks. Popiełuszki Jerzego 16/9
01-590 Warszawa

Godny polecenia podczas badań kompetentne przedstawił ocenę stanu mojego zdrowia i udzielił wskazówek na przyszłość

lekarz Cezary Haber

Gierczak 2/23
00-910 Warszawa

Kompetentny , doświadczony lekarz - specjalista o wysokiej kulturze osobistej - dziękuję Panie Doktorze. ( Izba przyjęć szpitala Grochowskiego )
Opinia dodana przez: Bolesław

lekarz Benedykt Dancewicz

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Wszechstronnie wyksztalcony,o wielu pasjach i zainteresowaniach.Kompetentny lekarz.Zdecydowanie godny polecenia.

lekarz Zofia Tymińska

Internista, Reumatolog

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam Panią doktor. Zawsze miła ale rzeczowa rozmowa, drobiazgowy wywiad. Bardzo szybko postawiona prawidłowa diagnoza. Duże doswiadczenie i intuicja lekarska. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Edyta Wikińska

Centrum Medyczne Bemowo
ulica Wrocławska 21A
01-493 Warszawa

Jak najbardziej polecam. Pani doktor w bardzo trafny i skuteczny sposób zaproponowała sposób leczenia nadciśnienia tętniczego. Jest przy tym bardzo kompetentną i budzącą zaufanie specjalistką. W zrozumiały, czytelny i cierpliwy sposób potrafi wyjaśnić zagadnienia związane ze schorzeniem. Jeszcze raz gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz Stos

dr n. med. Jacek Grudny

Pulmonolog, Internista

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Bardzo dobry, godny polecenia - lekarz z powołania. Dziś już takich niewielu jest :) A przede wszystkim życzliwy, zaangażowany.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Marzena Pietraszek

Szpital
aleja Solidarności 67
03-401 Warszawa

Spotkać kogoś takiego jak Pani doktor to jakby wygrać główną nagrodę od losu.Tak się składa,ze jestem stałym bywalcem oddziału ratunkowego przy szpitalu na Wołoskiej,który pracuje pod patronatem doktora Gilla.Zespół lekarzy z którymi tu się spotkałem w czsie pobytu,uważam za wyjątkowy.Profesjonalizm,doświadczenie oraz zaangażowanie dla pacjentów wymienionego oddziału ratunkowego są szczególne.Pacjent który trafi na oddział ratunkowy otrzymuje lekarza prowadzącego.Moimi dobrymi aniołami były wspaniałe panie doktorowe. 1 pobyt dr.Justyna Pawlukaniec 2 pobyt dr.Katarzyna ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr Dobromiła Dzwonkowska

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Miałem okazję poznać Panią doktor Dobromiłę Dzwonkowską w szpitalu Medicover jako osobę z ogromną wiedzą i jednocześnie niezwykle serdeczną i empatyczną, mającą zawsze czas dla pacjenta i cierpliwie tłumaczącą zawiłości medyczne związane z arytmią. Pani doktor wykonała mi w szpitalu przed ablacją całkowicie bezboleśnie dla mnie przezprzełykowe echo serca, które z natury jest nieprzyjemnym badaniem , a towarzyszyła Jej przemiła pielęgniarka Pani mgr Anna Linde. Jeszcze raz dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Joachim

lekarz Hanna Janaszek-Sitkowska

Internista, Hipertensjolog

Żwanowiecka 119/3
04-843 Warszawa

Dr n.med.Hanna Janaszek-Sitkowska jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu nadciśnienia tętniczego i chorób serca.Bezpośrednia i życzliwa wykazując przy tym wysoką kulturę osobistą.Wspaniały lekarz godny polecenia.

lekarz Danuta Wojcieszek-Ziembikiewicz

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Moja opinia jest jednoznaczna jest b. dobrym kompetętnym lekarzem. Uratowała mi życie. Wykryła zawał u mnie w pierwszym rozwoju. Jestem wdzięczny za leczenie i opiekę lekarską.
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Agnieszka Chaładaj-Kujawska

Internista, Onkolog

Pogodna 17 A/30
05-077 Warszawa

Bardzo proszę o kontakt bowiem tylko Pani ufam i pragnę pozostać Pani pacjentem . 664 933929 Koralowa 20 Stara Milisna
Opinia dodana przez: Mirosław Slomczewski

lekarz Alicja Kuciej

Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
00-020 Warszawa

Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Fachowo podchodzi do pacjenta. Wizyta przebiegła dość szybko i konkretnie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Gabriela Parol-Baran

Prywatny Gabinet Lekarski
Osmańczyka 22 m. 156
01-494 Warszawa

Wspaniały, kompetentny lekarz, wyjaśniający rodzinie wszystkie kwestie medyczne w sposób zrozumiały i klarowny. Dziękuję Pani Doktor

dr n. med. Bartosz Symonides

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Z Panem doktorem spotkałam się na SOR ul. Wołoska , gdzie zostałam przywieziona karetką pogotowia z rozpoznaniem tachikardii , wysokim ciśnieniem tętniczym , nie uregulowanym tętnem . Pan doktor podszedł do mnie z ogromnym zaangażowaniem , udzielił niezbędnej pomocy , dal wskazówki do dalszego postępowania . Wykazał się ogromnym profesjonalizmem , przy czym rozładowywał napięcie swoim spokojnym zachowaniem i humorem. Ponieważ moje dolegliwości powtarzają się , czasem mam trudność z ...
Opinia dodana przez: Jadwiga