Lekarze Internista Warszawa

dr n. med. Tomasz Kulawik

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Bardzo dobry lekarz godny polecenia Chciala bym pojsc na wizyte ale Pan dr nie wiem gdzie teraz przyjmuje bylam na wizycie 3 mies temu naUniwersyteckiej

dr n. med. Joanna Syska-Sumińska

Akermańska 7/2
02-760 Warszawa

Wspaniały kardiolok.Miła i bezpośredia wkontakcie z pacjentem.

dr n. med. Magdalena Makowiecka-Cieśla

Kardiolog, Internista

Baśniowa 3 (Cemko)
02-349 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek.wzór godny do naśladowania przez całą resztę lekarzy

lekarz Hanna Michalik-Straszak

Przychodnia Lekarska
Konwiktorska 3/5
00-217 Warszawa

Wspaniała pani doktór! Wytłumaczy, jest osobą bardzo kompetentną. Od niej dowiedziałam się więcej niż od lekarza kardiologa. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!Może lepiej nie polecać bo trudniej będzie mi się do niej dostać na wizytę! Wspaniały lekarz!

lekarz Marta Marciniak

Gabinet Lekarski
02-791 Warszawa

Profesjonalizm,cierpliwość,kompleksowe podejście do człowieka,życzliwość,dziękuje za to ze,Pani jest !Teraz jestem pełna wiary i optymizmu ,ze damy radę w niedawno rozpoznaniem cukrzycy
Opinia dodana przez: Marzena

Katarzyna Wierzbicka

Przychodnia Pediatryczna przy szpitalu MSWiA
ul. Wołoska
Warszawa

Mówi się, że trzeba mieć ogromne szczęście, żeby trafić na dobrego lekarza. Ja i moi bliscy trafiliśmy właśnie na takiego, czyli na Panią Doktor Wierzbicką. Lekarka niesamowicie wnikliwa, rzetelna i o wielkiej wiedzy , u której pacjent czuje, że jest traktowany podmiotowo.

lekarz Dorota Łukaszuk

Geriatra, Internista

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

Przemiła, kompetentna pani doktor, z ogromną wiedzą. Bardzo cierpliwa, wszystko wyjaśnia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wzbudza zaufanie.
Doskonały lekarz, prawdziwy fachowiec, wszechstronnie wykształcony i uprzejmy.

dr n. med. Delfina Terlecka-Weiss

Internista, Lekarz medycyny pracy

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Dziękuję i polecam. Bardzo duża wiedza medyczna i doświadczenie. Serdeczne i wnikliwe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

Bardzo dobry lekarz, bardzo miła, dobra osoba :) Polecam

lek. med. Barbara Rzymowska

Internista, Lekarz rodzinny

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Bardzo miła.Specjalistka z szerokim zakresem wiedzy medycznej. Dzięki jej dociekliwości i trafnym diagnozom zostałam wyleczona z nadczynności tarczycy i kamicy wątrobowej przewodowej.Zawsze o każdej porze mogłam liczyć na fachową poradę.Jestem pani doktor bardzo wdzięczna- Teresa Kozłowska

lekarz Tadeusz Pawełas

Internista, Gastrolog

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Wspaniale podejście do pacjenta Człowiek o wielkiej wiedzy medycznej i kulturze osobistej Polecam
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Ewa Gączarek-Belczyk

Wolfego 8/68
01-494 Warszawa

Pani Doktor nie spieszy się, bardzo dokładnie wysłucha pacjenta, rozmowa prowadzona w bardzo kulturalny sposób. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Odpowiednia diagnoza i zalecenia. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krysia_84

lekarz Monika Rachuta

Internista, Diabetolog

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

Świetny lekarz leczę się od paru lat,szalenie miła posiada bardzo rzadką cechę potrafi wysłuchać pacjenta . Doskonale wyszkolona i wykształcona . Krzysztof
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Ewa Opalińska-Ciszek

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Cudowna Pani doktor, ogromna wiedzą przekazana w sposób dla mnie zrozumiały. Bardzo długi wywiad, dokładne zalecenia. Lekarz z prawdziwego powołania. Oby więcej takich z sercem na dłoni. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Kamila Wawryniuk

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Zdecydowanie polecam panią Kamilę. Pyta o wszystkie istotne informacje, dokładnie bada, zleca badania dodatkowe. Jest rzeczowa i zaangażowana w to, co robi, a przy tym życzliwa.
Opinia dodana przez: Hiacynta

lekarz Ewa Janeczko-Sosnowska

ul. Nowy Świat 28/8
00-373 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Bardzo miła i uprzejma. Doskonale prowadzi pacjenta i leczy z powołaniem. Przekonałem się po kilku pobytach w szpitalu przy ul. Banacha. Bardzo mi pomogła. Pozdrawiam i dziękuję.

lekarz Cezary Grzmil

Gabinet
Polna
Warszawa

Lekarz traktuje każdego pacjęta indywidualnie .Wykazuje bardzo duża fachowość i rzetelność Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

Mariusz Spława-Nejman

Gabinet Lekarski
22-629 Warszawa

Szczerze polecam wybitny lekarz z powołania. Dogłębnie diagnozuje chorobę- i stara się leczyć także domowymi sposobami . Lekarz zna się na tym co robi diagnozuje problem od samego początku . Jeśli chodzi o ilość poświęconego czasu- tyle ile jest na to potrzeby tyle poświęca nie ma problemu z tym, że czeka kolejka i lekarz się spieszy przyjmuje każdego pacjenta, nie robi problemu że jest kolejka. Na prawdę lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Paweł Polanicki

Sana S.C.
Batorego 31 A
02-982 Warszawa

Polecam wszystkim internistę Pana dr Pawła Polanickiego. Dolegały mi uporczywe skoki ciśnienia tętniczego. Odwiedziłam wielu specjalistów bez rezultatu. Trafiłam przez przypadek do Pana Doktora. Postawił mi bezbłędną diagnozę, zlecił analizy i zastosował odpowiednie leczenie. Zawsze miał czas na wysłuchanie mnie jako pacjenta. Nie spieszył się. Wszystkim życzę lekarza z takim podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Grażyna