Lekarze Internista Warszawa

lek. med. Krzysztof Urbański-Urbanowicz

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa

Polecam Pana doktora Krzysztofa Urbańskiego z całego serca.Jestem jego pacjentką od 12 lat.za każdym razem Jego diagnoza jest trafna a tym samym szybko leczona choroba.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta ,jest kontaktowy i kompetentny .Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy,yak aby znane były przyczyny choroby i jak ją szybko i efektywnie wyleczyć.Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Grzegorz Karczewski

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Bardzo konkretny,rzeczowy dużej klasy profesjonalista.Nie szczędzi czas, wyjaśnia. Potrzebowałam porady przed wyjazdem do Afryki, zlecił szczepienia, przepisał leki dostarczył materiały ze wskazówkami jak ustrzec się zakażenia wszystko dokładnie omówił upewniając się że wszystko jest jasne. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marek Kiliszek

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Dr Kiliszek zajął się mną jak żaden inny kardiolog. Szczegółowy wywiad, zlecony komplet badań, finalnie skierowanie na ablacje, którą sam przeprowadził. Tydzień po zabiegu i zegarek nie wykrył ani jednego migotania przedsionka, wcześniej kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław F.

lekarz Ewa Dłużniewska

Szpital Grochowski im. dr Rafała Masztaka
ul. Grenadierów 51/59
Warszawa

Lekarz ten zawsze wysłucha pacjenta oraz przepisze niezbędne badania w celu postawienia diagnozy. Jest osobą miłą w obyciu. Z powodzeniem leczy m.in. nadciśnienie tętnicze przy wysokich wartościach początkowych (170/100) z wysokimi skokami (do 220/140 w moim przypadku). Po wykonaniu badań mających na celu wykrycie przyczyny i zażywaniu przepisanych leków wartości ciśnienia uległy całkowitemu unormowaniu w przeciągu kilku miesięcy. Lekarza tego polecam zarówno do leczenia chorób krótkich (grypa, zapalenie oskrzeli, krtani. ...
Opinia dodana przez: Xn

lekarz Grzegorz Borstern

Poznańska 21 lok. 29
00-685 Warszawa

Bardzo dobry, rzeczowy lekarz. Stawia trafne diagnozy i potrafi zalecić właściwe skuteczne leczenie. Jestem pod jego opieką kilka lat i cały czas mam wrażenie że jestem szczególnym pacjentem.

lekarz Jolanta Andrzejuk

Internista, Onkolog

Pileckiego 130/124
02-781 Warszawa

Uważam że jest niesamowita w przekazywaniu/dzieleniu się swoją ogromną siłą i wiarą z potrzebującymi
Opinia dodana przez: ARTUR

lekarz Katarzyna Urawska

Centrum Okulistyczne
aleja Stanów Zjednoczonych 72
04-036 Warszawa

W zasadzie normalne podejście do pacjentów, ale w tych czasach niezwykłe. Warto się leczyć u pani Krystyny..
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Maria Zasada-Świderek

Nowoursynowska 164/42/5
02-797 Warszawa

Znakomita lekarka. Poświęca nawet 2-3 godziny na wizytę. Diagnozuje przyczyny chorób i pomaga je usunąć, stosując oprócz medycyny alopatycznej także homeopatię, medycynę informacyjna, preparaty naturalne. Pomaga bez antybiotyków wyjść z boreliozy i innych ciężkich infekcji.

lekarz Małgorzata Gościniak

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus
ul. Williama Lindley'a 4
Warszawa

Pani doktor, jest lekarzem z powołania. Bardzo rzeczowa, uprzejma zawsze spokojna wizyta u takiego lekarza nie powoduje dodatkowego stresu, gdyż ma się wewnętrzne przeświadczenie, że tej osobie można powierzyć swoje zdrowie. Profesjonalny wywiad z pacjentem. Bardzo dobry diagnosta. Polecam tego lekarza każdej osobie, która chce być dobrze zdiagnozowana a następnie wyleczona, to zapewnia Pani dr Małgorzata Gościniak.
Opinia dodana przez: Daniela
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lekarz Marcin Żach

lekarz Marcin Żach

Endokrynolog, Internista

gabinet prywatny
ul.Wokalna 4 Warszawa 02-787
Warszawa

Kompetentny Lekarz z powołania do zawodu, wyjaśnia kompleksowo wszelkie problemy medyczne pacjenta. Potrafi wysłuchać pacjenta i poświęcić mu wystarczająco dużo czasu.

lekarz Beata Jackowska

Internista, Pediatra

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Patrycjusz Stokłosa

Gabinet
Warszawa

Lekarz o wielkim sercu,z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Dzięki dużemu zaangażowaniu Pana doktora możliwe było moje wyzdrowienie,za co jestem i będę Panu bezgranicznie wdzięczny.Dziękuję za udzieloną pomoc i wsparcie. wdzięczny pacjent Ryszard Protacki
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Maria Wojda

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Pani Doktor z prawdziwego zdarzenia. Ogromna wiedza, holistyczne podejście. Zainteresowana Pacjentem, poświęca tyle uwagi, ile trzeba - skrupulatnie bada. W przypadku konieczności dokładniejszej diagnostyki, bez problemu kieruje na badania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Do tego jest bardzo sympatyczna i empatyczna. Polecam
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Elżbieta Grabczak

Rakietników 25/16
02-495 Warszawa

Żyję już sporo lat i z różnymi lekarzami miałam do czynienia, ale takiego lekarza jeszcze nie spotkałam. Kompetencja, życzliwość, wręcz miłość do chorego człowieka, wrażliwość, empatia i prawdziwe zainteresowanie chorym to kilka cech, które charakteryzują Panią Doktor. Bardzo dziękujemy wraz z tatą za Pani cudowną opiekę.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Cygan

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ST. VINCENT MEDICAL CENTER"
ulica Radna 14
00-341 Warszawa

Cudowny lekarz. Wiele razy trafiałam na niego o nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmiscia . Zawsze wysłucha , zleci badania .
Opinia dodana przez: Mariola

lek. med. Katarzyna Karłowicz

Gastroenterolog, Internista

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Pierwszy kontakt z Panią Doktor miałam podczas teleporady w Lux Med kilka miesięcy temu. Przed pierwszą wizytą byłam nieco sceptyczna, czy uzyskam skuteczną pomoc przez telefon? Tym bardziej, że moje problemy ciągną się już od kilku lat i próbowałam uzyskać pomoc u różnych gastrologów. Okazało się, że trafiłam na fantastycznego specjalistę! Pani Doktor, po wysłuchaniu historii mojej choroby i zadaniu kilku pytań, udzieliła mi bardzo profesjonalnej porady, a zaproponowany sposób ...

lekarz Joanna Barczyńska

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Wszystko wytłumaczy, i odpowie na każde pytanie. Najlepsza z lekarzy, u których byłam. Poświęca pacjentowi na prawdę tyle czasu ile potrzeba. Polecam.

lekarz Agnieszka Pichór

Ośrodek Hospicjum Domowe
Tykocińska 27/35
03-545 Warszawa

Bardzo dobra lekarka. Ciepła, serdeczna i dobry człowiek. Zajęła się bardzo dobrze moim starszym tatą.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Arkadiusz Kopczyński

SPL dla PW ZOZ
Gen. Andersa 16
Warszawa

Pan doktor zawsze pyta o wszystkie dolegliwości, cierpliwie słucha i informuje dokładnie o sposobach leczenia. Jest bardzo uprzejmy i nigdy nie brakuje Mu czasu. Bardzo polecam

lekarz Szymon Głodała

Górczewska 200A/179
01-460 Warszawa

Cierpliwy w stosunku do pacjenta. Dużo tłumaczy, wysoka kultura osobista. Wiedza na wysokim poziomie.