Internista Wejherowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica 10 Lutego 13
84-200 Wejherowo

Bardzo kompetentny, oddany lekarz, wrażliwy na niedyspozycje pacjenta. Bardzo dziękuję za wszechstronną opiekę.
Opinia dodana przez: Edyta

Kociewska 10, gab.2
84-200 Wejherowo

Znakomity lekarz, wybitny fachowiec w swojej specjalizacji, wspaniały człowiek o dużej wrażliwości oddany swojej pracy i pacjentom.
Opinia dodana przez: Bogdan

ul. Słowińców 44
84-200 Wejherowo

Super podejście do pacjenta! Rzeczowa, punktualna, sympatyczna. Trafna diagnoza i leczenie. Lekarka z powołaniem wzbudzająca zaufanie. Jeszcze raz Pani dziękuję - Paweł
Opinia dodana przez: pawel

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Cudowna pani doktor,nic na oko,dopiero po badaniach,wysłucha doradzi,pocieszy,jestem w szoku.że są jeszcze tacy lekarze.Sama rozmowa z lekarzem jest uzdrawiającą,panią doktor
warto polecić,jest na szóstkę.
Opinia dodana przez: Irena

Falck Medycyna Region Pomorski
ulica Gdańska 47
84-200 Wejherowo

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

84-200 Wejherowo

Bardzo uprzejma, kompetentna i z doświadczeniem, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Godna polecenia.

Kociewska 10, gab.2
84-200 Wejherowo

To Już 15 lat minęło odkąd jestem leczona przez lekarza Krawczyka . Leki biorę wg wskazań lekarza, wizyty nieustanne u lekarza rodzinnego , i przez tyle lat pod kontrola lekarzy , ale są i skutki , czuje sie jak zdrowa ale z astmy sie nie wyleczysz ale mozna ja uspić/kontrolować/ , dlatego pływam na miarę moich sił, jeżdzę na rowerze, duzo spaceruje i jestem szczęśliwa za co dziekuję właśnie lekarzowi ...

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Witam! Jestem pacjentka pani doktor od 2 lat i uwazam ze jest wspaniałym lekarzem. Widac ze ma sie do czynienia z lekarzem z powołania,kompetentnym,solidnym a przy tym bardzo sympatycznym:) ja osobiscie polecam! pozdrawiam

"Bukowa" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wejherowo, ul. Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz wytłumaczy wszystko zrobi dodatkowe badania nawet po skończonej pracy dodatkowo przyjemnie uśmiechnięta i bardzo miła polecam
Opinia dodana przez: Anna

szpital specjalistyczny kardologia

84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz. Polecam :) Byłem u niej na echo, słyszała szmer na sercu ale nic więcej. Zeby się upewnić czy na pewno jest ok to zrobiła mi badanie przełykowe na nfz ( na echo byłem prywatnie) w przeciągu 1,5 tygodnia.
Opinia dodana przez: Piotr

Interniści w Wejherowie