Internista Wejherowo

lekarz Grażyna Gazarkiewicz

Internista, Endokrynolog

84-200 Wejherowo

Pani dr Gazarkiewicz jest najlepszym lekarzem jakiego mogłam spotkać, unormowała mi hormony, dzięki niej urodziłam zdrową śliczną córeczkę i z następną ciążą też mogę się w każdej chwili do niej zgłosić. Atmosfera w gabinecie jest tak miła, że czuję się jak w domu, ostatnio nawet byłam z córką :). Pani dr jest lekarzem z powołaniem a dla niektórych jest czasami niemiła bo zależy jej na pacjencie, a jak chce być ...
Opinia dodana przez: Maria

Emilia Janowska

"Bukowa" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wejherowo, ul. Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz wytłumaczy wszystko zrobi dodatkowe badania nawet po skończonej pracy dodatkowo przyjemnie uśmiechnięta i bardzo miła polecam
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Irena Wyszecka-Polk

Internista, Hematolog

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Witam! Jestem pacjentka pani doktor od 2 lat i uwazam ze jest wspaniałym lekarzem. Widac ze ma sie do czynienia z lekarzem z powołania,kompetentnym,solidnym a przy tym bardzo sympatycznym:) ja osobiscie polecam! pozdrawiam

dr n. med. Janina Toboła-Karaś

Internista, Kardiolog

szpital specjalistyczny kardologia

84-200 Wejherowo

Dzień dobry ! Widzę , że Pani doktor nie cieszy się dobrą opinią, a pełni tak wysoką funkcję w szpitalu wejherowskim na oddziale kardiologicznym. Opiszę historię mojego szwagra, który jest w stanie krytycznym.
Mój szwagier jest po zawale. Leczył się przez 5 lat prywatnie u wspomnianej lekarki. Każde badania musiał robić prywatnie. Stan zdrowia pogorszył się w tym roku. Lekarka zapisywała coraz to droższe leki i na tym się ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Anna Okonek-Szymkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica 10 Lutego 13
84-200 Wejherowo

Bardzo kompetentny, oddany lekarz, wrażliwy na niedyspozycje pacjenta. Bardzo dziękuję za wszechstronną opiekę.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Teresa Baranowska-Wasiak

ul. Słowińców 44
84-200 Wejherowo

Super podejście do pacjenta! Rzeczowa, punktualna, sympatyczna. Trafna diagnoza i leczenie. Lekarka z powołaniem wzbudzająca zaufanie. Jeszcze raz Pani dziękuję - Paweł
Opinia dodana przez: pawel

lekarz Dorota Węsierska

Internista, Reumatolog

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Cudowna pani doktor,nic na oko,dopiero po badaniach,wysłucha doradzi,pocieszy,jestem w szoku.że są jeszcze tacy lekarze.Sama rozmowa z lekarzem jest uzdrawiającą,panią doktor
warto polecić,jest na szóstkę.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Piotr Suwała

Falck Medycyna Region Pomorski
ulica Gdańska 47
84-200 Wejherowo

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Alina Ladach

84-200 Wejherowo

Bardzo uprzejma, kompetentna i z doświadczeniem, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Godna polecenia.

lekarz Oskar Grzeszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczna
dr. Alojzego Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Byłem u tego kardiologa 7 maja 2020 w sprawie występującego wcześniej bólu w klatce piersiowej, podwyższonego ciśnienia, dokładnie przedstawiłem sytuację, przyszedłem z pomiarami i opisem dolegliwości. Lekarz zrobił EKG i echo serca. Nie stwierdził wad oprócz "ujemne załamki T w odprowadzeniach V3-V5" w EKG, czym miałem się nie przejmować. Umówił się na próby wysiłkowe na 14 maja. 12 maja tj. 5 dni po wizycie u pana Oskara wylądowałem w szpitalu ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Interniści w Wejherowie