Internista Wejherowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica 10 Lutego 13
84-200 Wejherowo

Bardzo kompetentny, oddany lekarz, wrażliwy na niedyspozycje pacjenta. Bardzo dziękuję za wszechstronną opiekę.
Opinia dodana przez: Edyta

Kociewska 10, gab.2
84-200 Wejherowo

Znakomity lekarz, wybitny fachowiec w swojej specjalizacji, wspaniały człowiek o dużej wrażliwości oddany swojej pracy i pacjentom.
Opinia dodana przez: Bogdan

ul. Słowińców 44
84-200 Wejherowo

Super podejście do pacjenta! Rzeczowa, punktualna, sympatyczna. Trafna diagnoza i leczenie. Lekarka z powołaniem wzbudzająca zaufanie. Jeszcze raz Pani dziękuję - Paweł
Opinia dodana przez: pawel

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Cudowna pani doktor,nic na oko,dopiero po badaniach,wysłucha doradzi,pocieszy,jestem w szoku.że są jeszcze tacy lekarze.Sama rozmowa z lekarzem jest uzdrawiającą,panią doktor
warto polecić,jest na szóstkę.
Opinia dodana przez: Irena

Falck Medycyna Region Pomorski
ulica Gdańska 47
84-200 Wejherowo

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

84-200 Wejherowo

Bardzo uprzejma, kompetentna i z doświadczeniem, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Godna polecenia.

Kociewska 10, gab.2
84-200 Wejherowo

To Już 15 lat minęło odkąd jestem leczona przez lekarza Krawczyka . Leki biorę wg wskazań lekarza, wizyty nieustanne u lekarza rodzinnego , i przez tyle lat pod kontrola lekarzy , ale są i skutki , czuje sie jak zdrowa ale z astmy sie nie wyleczysz ale mozna ja uspić/kontrolować/ , dlatego pływam na miarę moich sił, jeżdzę na rowerze, duzo spaceruje i jestem szczęśliwa za co dziekuję właśnie lekarzowi ...

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Witam! Jestem pacjentka pani doktor od 2 lat i uwazam ze jest wspaniałym lekarzem. Widac ze ma sie do czynienia z lekarzem z powołania,kompetentnym,solidnym a przy tym bardzo sympatycznym:) ja osobiscie polecam! pozdrawiam

"Bukowa" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wejherowo, ul. Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Jestem pacjentką pani Doktor od kilku lat. Jetem bardzo zadowolona. Zawsze doradzi. Wytłumaczy co robić z daną chorobą. Nie toleruje niektórych antybiotyków a ona zawsze sprawdza, które może mi zapisać. Zawsze wybiera tańsze leki. Bez problemu dostaje skierowania do specjalistów czy na badania jeśli tego potrzebuje. To od niej pierwszej dowiedziałam się że jestem w grupie osób z większym ryzykiem pojawienia się nowotworów. Zawsze słusznie stawia diagnozę i wysłuchuje mnie. ...
Opinia dodana przez: Iwona

szpital specjalistyczny kardologia

84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz. Polecam :) Byłem u niej na echo, słyszała szmer na sercu ale nic więcej. Zeby się upewnić czy na pewno jest ok to zrobiła mi badanie przełykowe na nfz ( na echo byłem prywatnie) w przeciągu 1,5 tygodnia.
Opinia dodana przez: Piotr

Interniści w Wejherowie