Internista Wieluń

przychodnia
18 Stycznia 16
98-300 Wieluń

Nie widziałam pana doktora Kuzniaka na oczy ale mogę powiedzieć że jest bardzo miłym człowiekiem budzi zaufanie, wypyta się co dzieje, podpowie co robić zanim się chory z nim skonsultuje. Tak było dzisiaj właśnie ze mną a była to porada przed wizytą. Wizytę mamy z córką zaraz po Nowym Roku we wtorek . Opisze resztę - oczywiście po wizycie.

Opinia dodana przez: teresa

przychodnia
18 Stycznia 16
98-300 Wieluń

Moja bratowa była u dr. Kuźniaka w czerwcu 2012r.
Była to kolejna prywatna wizyta u dr.Kuźniaka.
Miała problemy z zastawką serca, z komorą serca i była poszerzona aorta.
Pan dr. zrobił echo, napisał w/w wynik badania i pozostawił ją bez ...

Moja bratowa była u dr. Kuźniaka w czerwcu 2012r.
Była to kolejna prywatna wizyta u dr.Kuźniaka.
Miała problemy z zastawką serca, z komorą serca i była poszerzona aorta.
Pan dr. zrobił echo, napisał w/w wynik badania i pozostawił ją bez żadnych leków oraz skierowania do Por.Kardiologicznej.
Bratowa bardzo się źle czuła i prosiła dr. o zwolnienie lekarskie.
Pan dr. na to jej odpowiedział, ze jak jej się nie chce pracować to niech się zwolni i oczywiście nie dał jej zwolnienia.!!!
Bratowa zmarła w listopadzie 2012r. mając zaledwie 29 lat zostawiając dwójkę małych dzieci.
PANIE DR. PYTAM PANA....NIE MA PAN ŻADNYCH WYRZUTÓW SUMIENIA???
Pewnie nie, bo to nie pana dzieci wychowują się bez matki i to nie pan stracił żonę!!!!

ulica Wojska Polskiego 7
98-300 Wieluń

Miałem z panią doktor styczność 2-krotnie oraz dotarły do mnie opinie znajomych osób (zbieżne w 100% z moją opinią). Doktor Gołdys-Celińska jest niegrzeczna, opryskliwa w rozmowie z pacjentami, podważa diagnozy innych lekarzy (w tym lekarzy znanych, z wieloletnią praktyką, z dużymi osiągnięciami, również ze znanych ośrodków), lekceważy dolegliwości pacjentów, wręcz sugeruje symulowanie chorób. Trafienie do pani doktor czy w przychodni, czy np. w izbie przyjęć szpitala to totalna porażka. Nikomu nie polecam, a nawet ostrzegam przed tym lekarzem. Kompletna ignorancja i lekceważenie.

Opinia dodana przez: Artur

98-300 Wieluń

Kompletny brak profesjonalizmu, boję się o wykształcenie tego człowieka. Całkowicie wątpliwe.
NIE polecam.

NIE polecam.