Internista Włodawa

lekarz Lech Łazuka

Internista, Diabetolog

Włodawa

Niekompetentny lekarz. Cukrzyca ciążowa rozpoznana w 16 tc, z każdym tygodniem gorsze wyniki, Lekarz totalnie olewa skoki cukru w dzień do 200 jedn, a na czczo nawet do 120. Nie robi nic by pomóc pacjentowi, jedynie oby spławić i głowy mu nie zawracać. Nie ma pojęcia o leczeniu. Przez niego dziecko nie mogło się urodzić naturalnie przez strasznie duża wagę urodzeniowa spowodowana właśnie cukrzyca. Nie polecam. Lepiej jechać prywatnie jeżeli ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Krystyna Robak

Internista, Lekarz medycyny pracy

internistyczny gabinet lekarski
włodawa
22-200 Włodawa

Bardzo nie przyjemnie wspominam kontakt z Panią Robak.. nie miła, nie pomocna jakby za karę musiała pracować... być może podczas prywatnych wizyt jest inaczej ? Takie podejście nie powinno mieć miejsca! Nie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Były pacjent

lekarz Katarzyna Mojska

Lekarz rodzinny, Internista

prywatny
Sokołowskiego 3 lok. 3
22-200 Włodawa

Bardzo rzeczowa, konkretna lekarka. Odpowiada szeroko na wszystkie pytania. zaleca leki skuteczne, nie zawsze najdroższe. Nie odmawia także wizyt domowych.

lekarz Sławomir Baj

Internista, Lekarz med. paliatywnej

22-200 Włodawa

Bardzo nieuprzejmy lekarz przy najmniej w stosunku do mojej osoby. Nigdy więcej wizyty u tego lekarza nie podejmę.

lekarz Sławomir Łazuka

Internista, Lekarz rodzinny

22-200 Włodawa

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Katarzyna Mojska-Grzywna

Lekarz medycyny pracy, Internista

ZDROWA RODZINA PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ
Mielczarskiego 9
22-200 Włodawa

Wspanialy LEKARZ i CZLOWIEK/ROZMÓWCA !!! Teleporada przebiegła tak, jakbym rozmawiala z PRZYJACIELEM. Zainteresowana, wsluchana, podtrzymujaca rozmowę, oddana rozmówcy, konkretna i sprawiająca, ze chce ci się dalej żyć!
Elokwentna, kochajaca to co robi.
Cieszą się, że moglam skorzystać z Jej wiedzy i umiejętności.
Pani Doktor, bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Tadeusz Łukaniuk

Internista, Lekarz rodzinny

ul. 1000- lecia PP 13
22-200 Włodawa

Lekarz jedyny w swoim rodzaju! Człowiek starej daty, który autentycznie zainteresuje się zdrowiem pacjenta i bez mrugnięcia okiem zleci niezbędne badania. Co więcej, na kolejną wizytę przyjdzie przygotowany z literatury fachowej, żeby wyjaśnić swoje i moje wątpliwości. Oby nie prędko odszedł na emeryturę :-) wszyscy lekarze powinni brać przykład z doktora Łukaniuka.

lekarz Ewa Chemperek

Internista, Reumatolog

22-200 Włodawa

Wspaniałe podejście do pacjenta, jeszcze teraz w dobie pandemii. Wyrozumiałość i uśmiech. Zleca sporą ilość badań, zatem zależy Jej na dobrym zdiagnozowaniu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elżbieta Kowalczuk