Internista Włodawa

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Przychodnia
aleja J.Piłsudskiego 66
22-200 Włodawa

Jestem pod wrażeniem że w takiej małej miejscowości przyjmuje tak doskonały specjalista. Jestem pod dużym wrażeniem! Szacunek!

Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Tadeusz Łukaniuk

ul. 1000- lecia PP 13
22-200 Włodawa

Lekarz jedyny w swoim rodzaju! Człowiek starej daty, który autentycznie zainteresuje się zdrowiem pacjenta i bez mrugnięcia okiem zleci niezbędne badania. Co więcej, na kolejną wizytę przyjdzie przygotowany z literatury fachowej, żeby wyjaśnić swoje i moje wątpliwości. Oby nie prędko odszedł na emeryturę :-) wszyscy lekarze powinni brać przykład z doktora Łukaniuka.

Włodawa

Po drugiej wizycie w gabinecie Pana doktora, odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu rzadko spotykane

Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Katarzyna Mojska

prywatny
Sokołowskiego 3 lok. 3
22-200 Włodawa

Bardzo rzeczowa, konkretna lekarka. Odpowiada szeroko na wszystkie pytania. zaleca leki skuteczne, nie zawsze najdroższe. Nie odmawia także wizyt domowych.

lekarz Krystyna Robak

internistyczny gabinet lekarski
włodawa
22-200 Włodawa

nie uprzejma,nie polecam tej pani doktór,dawno zrezygnowałam z jej usług .

nie uprzejma,nie polecam tej pani doktór,dawno zrezygnowałam z jej usług .

lekarz Sławomir Łazuka

Przychodnia
aleja J.Piłsudskiego 66
22-200 Włodawa

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała - cytuję... " no nie wiem - wirus jakiś " Poszłam na kolejny dzień do innego lekarza który u dziecka stwierdził zapalenie oskrzeli u mnie ostre przewlekłe zapalenie zatok, zapalenie krtani i strun głosowych. Nic dodać nic ująć w kompetencji, uprzejmości kompleksowego podejścia i wytłumaczenia choroby i leczenia Pana doktora Sławomira Łazuki. Najgorszemu wrogowi nie życzę kontaktu z tym lekarzem. Ach no i zapomniałam dodać na samym końcu wisienkę na torcie mianowicie według Pana doktora silne bóle brzucha i wodnista biegunka po jakimś antybiotyku nie jest przeciwskazaniem do jego dalszego przyjmowania.......

Opinia dodana przez: Paulina

ZDROWA RODZINA PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ