Internista Wojnicz

32-930 Wojnicz

Miła grzeczna do niej zarejestrować się to cud bo każdy chce żeby go leczyła takich lekarzy mogło by być więcej madrych zdolnych pracowitych. :)

Opinia dodana przez: Niunia

32-930 Wojnicz

Przez ponad 3 lata żaden z lekarzy nie zauważył u mojego dziecka wady serca wymagajacej operacji, a moje niepokoje traktowano jako "przesadzone". Jedna wizyta u Pani doktor Łukasiewicz-Cichoń i od razu skierowanie do kardiologa. Teraz mój synek jest po operacji, zdrowy i radosny :)
Agnieszka

32-930 Wojnicz

Jako pacjentka Pana Doktora Pawła Juzy jestem wdzięczna za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii. Posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie, dzięki którym potrafi wyleczyć długotrwałe owrzodzenie podudzi oraz pozbyć się żylaków
Nie mam już żylaków oraz owrzodzenia i skończyło się ...

Nie mam już żylaków oraz owrzodzenia i skończyło się moje cierpienie z tego powodu.
Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Władysław Baran

Ginekolog położnik, Internista

Wojnicz

uototiykiiuoyhuiygyuyfuyyrfyitertserwreyirtyuipuyiopuop[98ip07y98y87rtttedytryroyuiypouypoui[uiouyuituyirtyeiytryutuiyiouuiuiouiouyitoyturtrdyrytriuuitiotiuoyiuioyiuoyutyutuyirytrtiruityuyitiouyuityuturiurtyrytrtyrtyrtyririruryurfyuytuituittougyghgyuktyurttyyfgrusudtyur7iri67fkyurftyrty

NZOZ Specjalistyczne Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze
Krzywa 16