Filtruj terminy

Internista Wojnicz

lekarz Paweł Juza

32-930 Wojnicz

Moja mama ma 78 lat i od 30 lat leczy się na cukrzycę i miażdżycę, którą dostała jak mówią lekarze od cukrzycy. Dwa lata temu palec u nogi zrobił się bladosiny. Po angiografii w zaproponowano amputację nogi poniżej kolana. Zaczęliśmy pytać po znajomych i polecono nam Doktora Juzę. Po przeprowadzeniu leczenia kroplówkami a potem tabletki krążenie w nogach poprawiło się w takim stopniu , że do dzisiaj mama chodzi o ...
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Ewa Ważny

32-930 Wojnicz

Miła grzeczna do niej zarejestrować się to cud bo każdy chce żeby go leczyła takich lekarzy mogło by być więcej madrych zdolnych pracowitych. :)
Opinia dodana przez: Niunia

lekarz Małgorzata Łukasiewicz-Cichoń

32-930 Wojnicz

Przez ponad 3 lata żaden z lekarzy nie zauważył u mojego dziecka wady serca wymagajacej operacji, a moje niepokoje traktowano jako "przesadzone". Jedna wizyta u Pani doktor Łukasiewicz-Cichoń i od razu skierowanie do kardiologa. Teraz mój synek jest po operacji, zdrowy i radosny :)
Agnieszka

lekarz Władysław Baran

Internista, Ginekolog położnik

Wojnicz

uototiykiiuoyhuiygyuyfuyyrfyitertserwreyirtyuipuyiopuop[98ip07y98y87rtttedytryroyuiypouypoui[uiouyuituyirtyeiytryutuiyiouuiuiouiouyitoyturtrdyrytriuuitiotiuoyiuioyiuoyutyutuyirytrtiruityuyitiouyuityuturiurtyrytrtyrtyrtyririruryurfyuytuituittougyghgyuktyurttyyfgrusudtyur7iri67fkyurftyrty

lekarz Marcin Piekarz

Internista, Rehabilitant