Internista Wołomin

NZOZ Centrum Dializ Fresenius Nephrocare
ulica Wileńska 51B
05-200 Wołomin

Moim zdaniem dr Baczyński należy do grono prawdziwych specjalistów. Muszę przyznać, że długo udawałem, że nie mam problemu i sytuacja zmusiła mnie do wizyty u nefrologa, ale chyba właśnie dzięki temu, że trafiłem na jednego z tych naprawde dobrych w swoim fachu lekarzy mam poczucie, że jestem w dobrych rękach. A to dla mnie ważne

Opinia dodana przez: dariusz

lekarz Krzysztof Kuc

Internista, Lekarz rodzinny

Pro Med
ulica Mieszka I 16
05-200 Wołomin

Pan doktor godny polecenia. Jedyny mankament to taki że żałuje pacjentom badań. Oszczędności na badaniach.

Centrum Medyczne PRO-MED - Nafta
al. Armii Krajowej 64/13
05-200 Wołomin

Znakomity lekarz, życzliwy ludziom - chociaż bardzo mocno obciążony i przepracowany. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Jan

Specjalistyczny Konsultacyjny Gabinet Lekarski
Legionów 44
05-200 Wołomin

Bardzo dobry lekarz, przede wszystkim skuteczny, korzystam z Jego pomocy gdy wcześniejsze leczenie było nieskuteczne. Polecam.
72latek

72latek

Wołomin

Bezczelna baba , która na pytanie kiedy zajmie się pacjentem odpowiada bo go boli odpowiada " to nie jest mój problem "

Po tym jak powiedziałem że napiszę skargę do ordynatora , wezwała policję i powiedziała że utrudniam jej pracę . 11 h na SOR, 4 przyjętych pacjentów, Pan z udarem 4 h na korytarzu bez opieki, gość też z karetki z podejrzeniem zawału 3 h bez EKG, pobrania krwi nic .
Dlaczego Pani pije 3 kawę i plotkuje z pielęgniarkami od dwóch godzin zamiast leczyć " no bo tak !!!"
To Krolowa decyduje komu jest dana audiencja i kiedy .
Od Dr. Małgorzaty Kortowskiej SOR w Wołominie z daleka !!!!

Opinia dodana przez: Arek

Sławkowska 10