Internista Ząbki

dr n. med. Hanna Kropiewnicka

Sienkiewicza 16
05-091 Ząbki

My rowniez mielismy sposobnosc poznac tego czlowieka . Nie nazwalabym tej pani lekarzem bo lekarz udziela informacji, zajmuje sie pacjentem ktory potrzebuje pomocy.. Tu zabraklo wszystkiego..

Trafilismy z Mężem do szpitala w miedzylesiu po odebraniu badan krwi z wynikami potwierdzajacymi BOLERIOZE.
pani Kropiewnicka juz od samego poczatku byla nieprzyjemna bo siedzac w zamknietym gabinecie slyszala jak rozmawiam z.mezem na korytarzu a ona mowila 'prosze'
A skad ...
Opinia dodana przez: Malwina

Marcin Radkowski

Papilio - Gabinet Zdrowej Przemiany
Konopnickiej 18a
05-091 Ząbki

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, sympatyczny, uprzejmy i kontaktowy. Szczegółowo wyjaśnia problem i sposób leczenia. Czy można Pana znaleźć w jakiejś przychodni w Warszawie?
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Henryk Gąska

Internista, Lekarz rodzinny

Ks. P. Skargi 55
05-091 Ząbki

Zdecydowanie odradzam. Wizyt u tego "lekarza" miałem 3 i z każdą kolejną gorzej.
1. Miałem zapalenie mieszka włosowego pod pachą i prosiłem o leki albo jakieś skierowanie do specjalisty. Na co pan stwierdził że do chirurga nie da "bo to tylko gorzej będzie". Zalecił mi mycie pachy spirytusem i tyle. Rzecz w tym że opuchlizna rosła, aż pewnego pękła.. nie wyobrażajcie sobie - tragedia ból i gorączkowe szukanie pomocy.
2. ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Katarzyna Tylżanowska-Nitek

Pulmonolog, Internista

Gabinet Laryngologiczno-Internistyczny
Narutowicza 4

Pani doktor K.Tylzanowska-Nitek jest:
Bardzo miła, kulturalna osoba. Wizyta przebiega tak długo ile potrzeba do postawienia diagnozy; wywiad, badanie osluchowe.
To wspaniały diagnosta, wiem to,bo dzięki Pani Doktor stanęłam na nogi.

Bardzo dziękuję. Malgorzata
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Abdulkarim Al-Fohaidi

Legionów 10 B/3
05-091 Ząbki

Takich lekarzy jak Pan doktor spotyka się rzadko.Jest bardzo życzliwym człowiekiem.Żałuję (nie tylko ja) że odszedł z naszej przychodni.
Opinia dodana przez: Kala

lek. med. Justyna Młot-Skoczylas

Internista, Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne LeczyMed
Krasickiego 14 lok. U2

wizyta już od 100
Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Poszłam do lek. Młot-Skoczylas po poradę, chorując na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Chciałam uzyskać skierowanie na kolonoskopię. Pani doktor najpierw zaczęła mnie straszyć pytaniami: co jeśli się nie obudzę, jeśli pęknie mi jelito, po czym zbadała mnie...dotykając mojego brzucha. Podsumowując, zapłaciłam 100 zł za to, by wyjść ze łzami w oczach. Nie polecam, zero empatii!
Opinia dodana przez: Karolina

Nefrolog, Internista

Górnośląska 8

lekarz Ewa Burbicka

Internista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Miejska Przychodnia Zdrowia w Ząbkach
Orla 1

Interniści w mieście Ząbki