Internista Ząbki

Papilio - Gabinet Zdrowej Przemiany
Konopnickiej 18a
05-091 Ząbki

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, sympatyczny, uprzejmy i kontaktowy. Szczegółowo wyjaśnia problem i sposób leczenia. Czy można Pana znaleźć w jakiejś przychodni w Warszawie?

Opinia dodana przez: Małgosia

Legionów 10 B/3
05-091 Ząbki

Takich lekarzy jak Pan doktor spotyka się rzadko.Jest bardzo życzliwym człowiekiem.Żałuję (nie tylko ja) że odszedł z naszej przychodni.

Opinia dodana przez: Kala

lekarz Henryk Gąska

Internista, Lekarz rodzinny

Ks. P. Skargi 55
05-091 Ząbki

Zalecam trzymanie się od tego pana z daleka, szczególnie kobietom. Byłam u tego pana dwa razy i o ile za pierwszym razem tak zszokowało mnie zachowanie pana dr Gąski, że nie wiedziałam jak zareagować, o tyle za drugim myślałam, że dam mu w twarz. Maniak seksualny i prostak. Brak kompetencji na każdym kroku. Kiedy pojawiłam się z guzkiem w pachwinie, nie zbadał mnie dokładnie i nie zlecił szczegółowych badań krwi (podstawowa morfologia miała wystarczyć), uznając że to wszytko na pewno wina 'ostrego seksu' (nie mam pojęcia na jakiej podstawie pan dr wysnuł tę teorię). Kiedy przyszłam do pana dr Gąski z zapaleniem pęcherza, również od razu przyjął, że to efekt moich seksualnych ekscesów. Był wulgarny (np. zamiast słowa 'penis' używał słowa 'fiut'), rozwodził się nad szczegółami dot. uprawiania seksu i... nie krył się ze swoimi przekonaniami dot. podejmowania praktyk seksualnych bez ślubu (to grzech itd.). Generalnie odradzam wizyty u pana dr Gąski. Zażenowanie, niesmak i wzburzenie - oto z czym wychodzi się z gabinetu tego lekarza.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Sienkiewicza 16
05-091 Ząbki

Chciałbym wyrazić zgoła odmienną opinie ,gdyż ja sam trafiłem do szpitala w Międzylesiu ,gdzie zostałem przyjęty przez Panią doktor i nie miałem żadnych nieprzyjemności ,a powiem więcej zostałem miło przyjęty i podany został mi zastrzyk ,gdyż ledwo wytoczyłem się z samochodu z powodu bólu ,kręgosłupa.W szpitalu jak to w szpitalu ,trzeba swoje odsiedzieć ,nie ma na to rady, taki mamy klimat.Natomiast co do samej Pani doktor to nie mam zastrzeżeń zbadała mnie , dopytała o dolegliwości dostałem zastrzyk ,i zostały przepisane mi leki.Chciałbym tym samym podziękować za pomoc.Po 100 kroć dziękuje.
Piotr.

Opinia dodana przez: Piotr

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Miejska Przychodnia Zdrowia w Ząbkach
Orla 1

Graniczna 7