lekarz Irena Bogucka

2,1
1,9

Zgłosiłam się do Pani Doktor w pierwszej ciąży. Niewybredne komentarze dotyczące mojej wagi na długo odcisnęły piętno w mojej głowie. Nie miałam wówczas dużej nadwagi, natomiast łapanie za uda i komentarze „ale tego tłuszczyku nazbierałaś” uważam za conajmniej niestosowne. A tyle się mówi o bodyshamingu… Wyszłam z gabinetu zestresowana, rozgoryczona z poczuciem winy, że jak mogłam z nadwagą zajść w ciążę. Odradzam. Gdybym wcześniej wiedziała jaką osobą jest pani Doktor nie zdecydowałabym się na wizytę u niej i nigdy do jej gabinetu nie wrócę.

Przy stanie zaawansowania raka jajnika Figo III B nie umiała zdiagonozować zaawansowanej choroby, rak rozwijał się pod opieką pani ginekolog Luxmed Olsztyn, u ktorej leczyłam sie kilka lat. Zglaszałam problemy, pytalam o jajniki- odpowiedź jajników nie widać w usg, tk miednicy mniejszej trzeba było zlecić, niestety zlekceważyła moje sugestie.

Nie polecam! Pani pozbawiona empatii. Niezbyt rozmowna. Dziwna ironia w głosie. To moja druga ciąża a po wizycie wyszłam z odczuciem, że nic nie wiem i wszystko robię źle. Na pytania odpowiada bardzo enigmatycznie. USG wykonane bardzo szybko bez zaangażowania i informacji. Ogólnie Pani jest nieuprzejma i traktuje pacjenta z góry. Wizyta na zasadzie - oby szybciej i jak najmniej pytań. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem lekarza do pacjenta ...

Omijać z daleka szerokim łukiem. Niekompetentna , zero empatii. Powinno się jej zabronić wykonywania zawodu.

Absolutnie nie polecam pani ginekolog..bardzo niemiła opryskliwa. Zapisałam się na teleporade pani bez rozmowy ze mną wypisała mi receptę na tabletki antykoncepcyjne które były całkowicie inne niż te które przyjmowałam do tej pory ( benefity) skusiły do przepisania bez wiedzy pacjenta innych tabletek. Nieeeeee polecam.

Lekarz, który skutecznie potrafi zniechęcić kobietę do regularnych wizyt i badań u ginekologa poprzez brak delikatności, ironię i nieuprzejmość z jaką odnosi się do pacjentki.

Bardzo niemiła wizyta, Pani doktor była nieuprzejma i kompletnie nie ma podejścia do pacjenta. Nie polecam

Nie polecam. Błędna analiza badań podczas prowadzenia ciąży. Sugestie dotyczące aborcji. Brak wyjaśnienia dotyczące zlecanych badań. Pani Doktor mimo tego, że widziała mnie co 2 tygodnie przez 3 miesiące nigdy nie wiedziała kim jestem, jak przebiega ciąża ani co wcześniej i po co zleciła.

Nie polecam. Bardzo nieprzyjemna Pani. Sama pracuje na codzień z ludźmi i tak zachowanie wobec pacjenta jest niedopuszczalne. Potraktowała mnie okropnie, jej odpowiedzi były bardzo niemiłe.