lekarz Irena Borys

2,2
1,7
1,4
1,5

NIE! NIE! NIE POLECAM BARDZO NIEUPRZEJMA I PONIŻA PACJENTA.PO POMOC TO LEPIEJ DO WETERYNARZA NIŻ DO NIEJ!

Bardzo niegrzeczna poniza ludzi plakalam po wizycie.Mam wrazenie ze nie lubi ludzi.Bardzo bym chciala aby to przeczytala moze sie ocknie .Pani doktor tak nie wolno.

nie polecam,na szczescie sa inni kompetentni neurolodzy

nie polecam,na szczescie sa inni kompetentni neurolodzy

Bardzo nieuprzejma, wręcz niegrzeczna i złośliwa. Obraża i poniża pacjentów. Krzyczy, wyzywa, zwraca się bezosobowo np: "będzie tylko te tabletki żarła","miech nie stęka", "ja wiem kiedy się udaje" itp. Podobno sama na coś choruje ale nie ma zrozumienia dla cierpienia innych, chyba nie lubi ludzi i swojej pracy. Jeden pozytyw to,że daje skierowania na badania. Nikomu nie polecam, wręcz odradzam. Po wizycie u tej kobiety znajoma płakała i była cała roztrzęsiona, zwątpiła w sens leczenia. Natomiast ja jej kilkakrotnie zwracałam uwagę na sposób w jaki się do mnie zwraca, w jaki sposób mnie badała (tak mnie szarpała że nie mogłam dojść do domu a byłam u niej z rwą kulszową). W czasie mojej wizyty rozmawiała przez telefon, radziła się rozmówcy jaką bluzkę ma sobie kupić. Połowe czasu mojej wizyty straciła na tej rozmowie a potem mnie poganiała. Dziwię się że jeszcze pracuje w tej przychodni w Orłowie z takim podejściem do pacjentów.