Irena Brodecka

1,7
2,7
1,7
1,5

Zwykły BRUSAS robiący szkody. Jak najdalej od tej kobiety.Zaraza ludzi ,nie mając rąk i nie zakładając rękawiczek,nie wspomnę o myciu i sterylizacji narzędzi.

Nie wiem, kto dał tej pani pozwolenie na robienie zębów , a tym bardziej nazywając ją lekarzem stomatologiem . Zrobiłam trzy zęby u tej pani , przez około dwa miesiące zrobione zęby mnie bolały , postanowiłam zmienić stomatologa okazało się,iż trzy zęby kwalifikują się do zrobienia "zęby zostały niestarannie zrobione" zrobione u innego stomatologa , już nie bolą . Tylko nie potrzebnie były wcześniej robione , gdyż zapłaciłam podwójnie za zrobienie zębów. Ale to nie koniec ,również było moje dziecko na kontroli , co się okazało ma piękne zęby bez żadnego ubytku. W domu po wizycie zobaczyłam, że dziecko ma próchnice na trójce. Po wizycie u innej dentystki okazało się , jeden ząbek kwalifikuje sie do natychmiastowego zrobienia a dwa wypadało by już zrobić . Co to za lekarz który nie widzi ubytków .

SZOK. potwierdzam wcześniejsze opinie. szlifowanie zdrowych zębów aby dopasowac leczone to chyba jej patent. SZOK. NIGDY WIęcej.

poprostu szok,naprawila mi ta pani jednego zeba u gory(leczenie kanalowe) i nauszyla przeciwnego zeba na dole,po czym powiedziala ze bylo to konieczne,bo zgryz bylby nieprawidlowy-odradzam poprostu szok...

Pani doktor spiłowała mi niepotrzebnie guzki zębów,przez co mam teraz nieprawidłowy zgryz.

Mimo, że ta pani jest bardzo miła, uśmiechnięta, lubi swoją 0pracę, to niestety ale nie jestem zadowolona.. Miała zdjęcie mojej "jedynki" i bez niczego po prostu ODCIĘŁA ją :/ i dokleiła po swojemu, bo nie mieściła się forma :/ Cięki temu nie mam "jedynki" :/ Co do plombowania, tez zawaliła sprawę, bo plomba nie trzymała się, a niby lekarstwo było zbyt silne.. i ząb hest lekko podtruty :// PLUS.. wyrównała mi zęby.."amerykańsko", żeby były równiutkie.. Wyglądają jak PROTEZA :////// Do wyrywania i protez ponoć jest ok.. ale nie do leczenia..