lekarz Irena Chlebuś

2,7

Kiedyś to była prawdziwa lekarka... z czystym sumieniem polecałem. Szczególnie do dzieci... Prawdziwy szacunek miałem za pasję i oddanie pracy ( nie wiem czy w Świebodzinie do dziś jest lekarz, który tyle pracuje i w przychodni i szpitalu.. dużo tego) Ale widać wypalenie zawodowe... pacjent przyjmowany w 5 minut ( niecałe ) boli gardło - leki na kaszel, boli noga - leki na kaszel... mdleje - leki na kaszel. Z poważnymi chorobami nie ma sensu nawet iść.. i tak przypisze leki na kaszel. Dużo zdrowia straciłem poprzez ostatnie wizyty, w ...

Dużo zdrowia straciłem poprzez ostatnie wizyty, w których jako chory musiałem się tłumaczyć, że faktycznie jest mi to o czym mówię... i zastanawiać się czy wgl. uwierzy... bo mimo to przypisała leki na kaszel... tak, dla osoby z problemami ciśnienia... 0 skierowań, 0 porad ... leki na kaszel !

Mogę już pisać to na spokojnie, jestem pod dobrą opieką PRAWDZIWEGO lekarza, który mimo lat w branży dalej podchodzi do problemu poważnie ( gdzie 1 co zrobił po podaniu przeze mnie moich problemów było sprawdzenie, czy nie mam problemów z ciśnieniem) - później odpowiednie skierowanie.

Dziś już chodzę do specjalistów - ale niestety, 1 kierunek w jakim każdy z nas udaje się z chorobą jest lekarz rodzinny... szkoda , że 2 miesiące wykańczałem się niedopasowanymi lekami u lekarki, która nie miała chęci zobaczyć na czym polega problem.

oschła , niegrzeczna i niemiła osoba , nie szanuje pacjenta ani jego czasu , ciagłe kolejki , nadmiar pacjentów albo nikłe umiejętności co skutkuje ciąłymi wizytami obstawiam niekompetencje ,brak profesjonalizmu żle sie wypowiada o pacjentach , cząsto podczas wizyty opowiada o poprzednim pacjencie oczywiście w negatywach nie polecam

złosliwa wypalona dużo pacjentów przez zachłannośc pani doktor ciągłe kolejki komunistyczny system rejestracji kompetencje przeciętne madrym pracujacym i wymagającym nie polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz polecam z czystym sumieniem

Bardzo dobry i kompetentny lekarz polecam z czystym sumieniem

Z czystym sumieniem polecam usługi Pani doktor. Jest bardzo miłą osobą, z "uczuciem" podchodzi do swoich pacjentów w szczególności do dzieci-:) nigdy nie odmowiła pomocy, nawet jeśli jej godziny pracy dobiegały końca. Konkretna osoba, pełnąca służbę z serca , nie dla kasy. Dziękuję i jestem wdzięczna za takiego lekarza rodzinnego. Ta Pani powinna być wzorem dla innych lekarzy w Świebodzinie i przynajmniej powiecie.

polecam innym jest super spokojna konkretna cierpliwa zawsze przyjmie nawet po godzinach

polecam innym jest super
spokojna konkretna cierpliwa zawsze przyjmie nawet po godzinach

jest mądrym lekarzem i wsoaniałym człowiekiem

jest mądrym lekarzem i wsoaniałym człowiekiem

Bardzo dobry pediatra a do tego miła i serdeczna osoba.

Bardzo dobry pediatra a do tego miła i serdeczna osoba.

Pani Doktor jest zaprzeczeniem wszelkich złych opinii o służbie zdrowia i żywym dowodem na to, że w każdych czasach można dobrze pracować i pomagać innym.