dr n. med. Irena Grobelny

Chirurg plastyczny

Witam:)! We wrześniu br miałam operację powiększenia piersi.Do pani dr trafiłam z polecenia.Bardzo długo się zastanawiałam nad wyborem lekarza, a po rozmowie nie miałam wątpliwości.Wszystko odbyło się bez komplikacji.Rany pięknie się zagoiły,a biust wygląda zabójczo.Ból był okrutny,ale nie spodziewałam się,że nie będzie bolało.Pani dr kompetentna i sama podejmuje ostateczną decyzję,ale po wcześniejszych uwagach pacjenta. Bardzo fajnie,że nie godzi się np.na zbyt duży rozmiar.Cóż tu dużo mówić...Polecam!

Witam:)!

Polecam p. doktor, jestem bardzo zadowolona z plastyki piersi. Znakomity fachowiec. Ciekawa osobowość, ciekawe podejscie do pacjenta, pani doktor nie jest "wylewną" osobą w sensie przekazywania inf.ale jest bardzo konkretna, nie lubi się rozwodzić nad problemem, zna swoją wartość, godna pole cenia

2 lata temu robiłam u P.dr korekte nosa-totalna klapa:(

2 lata temu robiłam u P.dr korekte nosa-totalna klapa:(

Doktor Irena Grobelny to wspaniały pewny siebie specjlista.To dzięki tej lekarce jej wiedzy i talentowi moje powieki górne które mogły jedynie odstraszać ludzi, a mnie codziennie wprowadzać w zakłopotanie wyglądają dziś można uczciwie powiedzieć pięknie.Oczy po operacji i to już prawie po miesiącu nabrały nowego blasku, który do niedawna pamiętałam jedynie z odległej przeszłości.Mimo ,że mam już 57 lat to nie widzę tego wieku u siebie.Dodam jeszcze, że operacja moja była przeprowadzona dwa lata temu , a więc już zdecydowanie można oceniać jej efekty.Efekt operacji przeszedł wszelkie moje oczekiwania.Decydując się na nią liczyłam nie tyle co na poprawę wyglądu co na poprawę komfortu codziennego życia.Udało się osiągnąć dwa w jednym dlatego jestem bardzo szczęśliwa i gorąco polecam panią doktor.

Robiłam piersi u Pani doktór i jestem bardzo zadowolona. Jest to bardzo rozsądny lekarz, ktory sam decyduje o ostatecznym kształcie piersi (nie wiem jak jest to przy innych zabiegach). Jestem jej za to wdzięczna gdyż chciałam D a Pani doktor uparła się ze C i C mi 'zrobiła'. I dzięki bogu! Bo C idealnie pasuje do mojej figury! Zero komplikacji, blizna prawie nie widoczna. POLECAM

Zero komplikacji, blizna prawie nie widoczna. POLECAM

2 tyg temu miałam operacje noska, dużo czasu poświęciłam na znalezienie odpowiedniego lekarza i opłaciło się, nos jest piękny, taki jak sobie wymarzyłam:) Pani Doktor doskonale sama wiedziała co chcę poprawić, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, bardzo dobra opieka medyczna, w moim przypadku była to pierwsza operacja, strasznie się bałam, ale wszystko poszło super, jestem przeszczęśliwa z nowym noskiem, zdecydowanie wszystkim polecam

robie u dr.Grobelny co rok usta kwas hialuronowy jestem bardzo zadowolona ,wczesniej robilam u innego lekarza koszmar jakie mialam usta ,w koncu trafilam do pani dr.i juz 3 rok tam robie jestem super zadowolona polecam 100% TYLKO PANI IRENA.......POLECAM

Korekta nosa,prawie 2 lata temu.Jestem niezadowolona , niby nos jest mniejszy i nie ma garba , ale wciaz jest krzywy :(. Oszczedzalam na te operacje ponad 5 lat i jestem rozczaerowana

Oszczedzalam na te operacje ponad 5 lat i jestem rozczaerowana

Panie dr. Grobelny jest świetnym specjalistą w swoim zawodzie.Moja córeczka miała przeprowadzaną korekcje uszu w znieczuleniu ogolnym.Uszka wyszły pięknie.Polecam panią dr.

Miałem 4 operacje plastyczne u innych lekarzy. Moja twarz była tyle razy krojona, że nie pokazywałem sie na ulicy. Dzieki dr Irenie i jej umiejętnościom mogę pokazywać się w miejscach publicznych. Jest cudownym człowiekiem.Będę dr Grobelny wdzięczny do końca życia. Jeżeli chcecie wiedzieć u kogo się nie operować to napiszcie do mnie. Darek