lekarz Irena Jaroszkiewicz

Psychiatra

2,5
2,5

Pani doktor ujęła mnie poświeceniem czasu dla pacjentów. W ramach wizyt na NFZ przyjmowała jeszcze dwie godziny po swojej pracy, godzinę po zamknięciu przychodni. I to nie było jednorazowe, często tak jest, ze jej godziny pracy kończą się o 17, a ona jest z pacjentami do 19, a nawet dłużej. Przyjmuje pacjentów spoza kolejki, którzy mają wizyty kontrolne i nie jest to dla niej problemem, a wręcz widać chęć pomocy. Bardzo skrupulatnie dobiera leki, wysłuchuje z uwagą i zadaje dodatkowe pytania. Mi pomogła i polecam ją serdecznie. Lekarz, który jest ...

Bardzo skrupulatnie dobiera leki, wysłuchuje z uwagą i zadaje dodatkowe pytania. Mi pomogła i polecam ją serdecznie. Lekarz, który jest dla pacjenta i mu pomaga. Pozdrawiam serdecznie panią doktor. Dziękuje też za jej doświadczenie i wielkie serce.

Sama Pani doktor psychiatra kompletnie nie zainteresowana pacjentem, obecnym stanem i objawami, zerowy wymuszony wywiad lekarski mimo że pierwsza wizyta , złośliwe teksty , wypisywanie leków które nie działają "bo przecież Pani dr mnie nie zna więc nie będzie zmieniać leków". Sprawiała wrażenie jakby za kare tam siedziała, absolutne nieporozumienie. Nie polecam dla osób które chcą się zdiagnozować dodatkowo .. lekarz typu "następny proszę". Nigdy więcej