lekarz Irena Kwarta

Alergolog

Niestety dla mnie porażka. Być może dla ludzi bez jakiejkolwiek wiedzy i kultury byłoby ok. Należy odpowiadać na pytania Pani doktor ale nie można mieć swoich spostrzeżeń.

Panią doktor zdecydowanie polecam.Osoba kompetentna,poswięcająca dużo czasu pacjentowi,jestem zdziwiony niektorymi negatywnymi opiniami,gdyż moja wizyta był w ramach funduszu w publicznej przychodni,a zostałem obsłuzony i miło i fachowo.

Dr Kwarta była arogancka i niemiła w stosunku do mnie .Trafiłam do niej z powodu uporczywego przewlekłego kaszlu, z którym nie radził sobie lekarz rodzinny i uważał, ze to kaszel alergiczny.Zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć usłyszałam od niej:"pani to ma chyba nerwicę a nie kaszel alergiczny!"przy tym w sposób bardzo agresywny i nieprzyjemny zaczęła naśladować mój sposób oddychania.NAWET MNIE NIE OSŁUCHAŁA!!!kazała tylko zrobić badania i wrócić za 2miesiące.TAK NIEPRZYJEMNIE JESZCZE ŻADEN LEKARZ MNIE NIE POTRAKTOWAŁ!!! oczywiście już do niej nie poszłam,trafiłam do pulmonologa, który stwierdził nadreaktywność oskrzelową, która nieleczona doprowadziłaby mnie ...

oczywiście już do niej nie poszłam,trafiłam do pulmonologa, który stwierdził nadreaktywność oskrzelową, która nieleczona doprowadziłaby mnie do astmy.
Koszmarna kobieta.Za to w prywatnym gabinecie jest do rany przyłóż...smutne. Anna

Wierzę w profesjonalizm dr Kwarty ale niestety nie doświadczyłam go na sobie. Szybka wizyta, chaotyczne wyjaśnienia, chumory... Na drzwiach do 18 a w rzeczywistości już o 16 pośpiech w gabinecie (oczywiście nie był to gabinet prywatnya ja byłam przedostatnią osobą w kolejce). Ciągle mam wrażenie że robię coś źle, w czasie poprzedniej wizyty przyznałam się że podaję dziecku leki przepisane od lekarza rodzinnego, dowiedziałam się że niema sensu leczyć dziecko u kilku lekarzy i przepisała ...to samo co rodzinny, teraz poszłam z kaszlącym dzieckiem na wizytę żeby zdiagnozowała, osłuchała i dostałam ochrzan,że nie poszłam do rodzinnego... Czuję się zdezorientowana, każde pytanie jest zbagatelizowane, pośpiesznie wyjaśnione, tak jak gdybym marnowała czas specjalisty zbędnymi wątpliwościami... Sama nie wiem, może spróbować prywatnie ? Może to pomoże mi skorzystać z profesjonalizmu pani doktor? Mimo wszystko chciałabym by pomogła mojemu dziecku ...

Oceniam Dr. Kwarte jako najlepszego alergologa u jakiego tylko się odczulałem. Jest bardzo dobrą i profesjonalną lekarką w swoim zawodzie. Odczulałem się u P. Kwarty ok. 8 lat i bardzo mi pomogła. Ponadto prowadzi zeszyt w którym opisuje każda wizytę i postępy w leczeniu oraz odpowiednie uwagi. Pozdrawiam i Dziękuje Dr. Kwarcie za profesjonalna i dobra pomoc. Gorąco polecam.

Pani doktor jest specjalista z krwi i kości ,leczyła moja córkę od maleńkości i bardzo jej pomogła .Teraz córka jest już dorosła i pozostały tylko niewielkie objawy alergiczne z którymi dobrze sobie radzi .Korzystałyśmy z przychodni publicznej i nigdy nie czułam się zaniedbywana ,obowiązki zawsze rzetelnie były wykonywane ,czego nie zaznałyśmy u innych lekarzy np. w czasie jej urlopu lub nieobecności. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za wszystko i zawsze polecam.

U Pani doktor leczę się parę lat, jest osobą bardzo konkretną i może dlatego sprawia wrażenie: "żeby szybko załatwić pacjenta". Ale zawsze w przypadku pytań czy moich wątpliwości cierpliwie wyjaśnia. Uważam, że podchodzi odpowiedzialnie do pacjenta i leczenia. Osobiście nigdy nie odniosłam wrażenia bycia zbywaną. W przewlekłych chorobach nieodzowny jest zeszyt, w którym zapisuje się właśnie pewne obserwacje. W zeszycie, podczas wizyty, też zapisuje się zalecenia Pani doktor przez co nie zapomni wskazówek a wizyta jest "efektywniejsza".

DR KWARTA MOZE I JEST DOBRA ALE PRYWATNIE,W REJONIE NIE ZABARDZO. CHAOTYCZNIE MOWI,SZYBKO,CZASAMI NIEZROZUMIALE I PACJENTOW ZALATWIA SZYBKO BEZ KONKRETNEGO WYWAIDU PRZEPISUJE LEKI NA STALE,SAMA NIEWIEM

Panią dr Irenę kwartę jako specjalistę alergologii oceniam najlepiej jak mogę to wyrazić słowami.Należą się wyrazy uznania nie tylko za prawidłowe kilkuletnie leczenie ale także za bardzo dobry kontakt z pacjentem i kulturę osobistą.Wszystkim chorym alergikom polecam dr Irenę kwartę.Zadowolony pacjent z Katowic Łukasz B