lekarz Irena Oryńska

Neurolog

Odradzam wizytę u tej osoby , bo lekarzem trudno ją nazwać. Zmagam się z bólem w odcinku lędźwiowym, nasilonym od prawie roku, jestem już po konsultacji u ortopedy , po rezonansie. Poszłam do tej Pani generalnie z prośbą o skierowanie na rehabilitację bo to ostatnia szansa aby nie robić operacji. Pani popukała mloteczkiem i kazała mi ćwiczyć w domu "tak jak dzieci" przysiady i nożyce. Poważnie? Czy takim bólu kręgosłupa ja mam robić nożyce? Jak powiedziałam, że chodzę na basen bo tak zalecił ortopeda to powiedziała, że basen niekoniecznie... jasne... ...

Wystawiła mi skierowanie do fizjo z kodem który nie upoważnia mnie do rehabilitacji.
Poszłam do internisty, dostałam skierowanie i w czerwcu zaczynam rehabilitację po konsultacji z lekarzem rehabilitantem.

Ta kobieta powinna zostać zwolniona ze skutkiem natychmiastowym bo jeszcze zrobi z kogoś kalekę!

To nie jest anonimowa opinia moje pelne dane.o Po 5 tyg czekania z NFZ dostąpiłam zaszczytu wizyty u pani dr.i to byl horror, z rwą kulszową z bolem umiarkowanym(zeby dojechac do Salve,gdzie miałam wizytę wzięłam proszek przeciw bolowy) Lekarz stwierdził ,ze wszystkie leki ktore bralam przez 6 tygodni przepisane mi przez neurologa i lekarza rodzinnego to tylko leki przeciwbólowe szkodzące na moj żołądek i trzystke.Stwierdziła ,ze nic mnie nie boli,bo ona jako lekarz wie co to ból, dostałam recepte na lek przeciwbólowy I mam isc do pracy ,nie dostanę żadnego ...

To nie jest anonimowa opinia moje pelne dane.o

Po 5 tyg czekania z NFZ dostąpiłam zaszczytu wizyty u pani dr.i to byl horror, z rwą kulszową z bolem umiarkowanym(zeby dojechac do Salve,gdzie miałam wizytę wzięłam proszek przeciw bolowy) Lekarz stwierdził ,ze wszystkie leki ktore bralam przez 6 tygodni przepisane mi przez neurologa i lekarza rodzinnego to tylko leki przeciwbólowe szkodzące na moj żołądek i trzystke.Stwierdziła ,ze nic mnie nie boli,bo ona jako lekarz wie co to ból, dostałam recepte na lek przeciwbólowy I mam isc do pracy ,nie dostanę żadnego zwolnienia bo za wiele jej zwolnienień ZUS zakwestionował, a ja jedynie chce wymusic zwolnienie, po rezonasie na ktory dala mi skierowanie moze cos wykarze i wtedy okarze sie wiecej,co tam w ogóle jest ,ale tak w ogóle to wszyscy teraz maja jakis bóle i ja jestem tylko zeby wymusic na niej zwolnienie (utykam przez ból na lewa nogę i mam problem ze sprawnym poruszaniem sie, wciaz towarzyszy mi ból)zadnego leczenia przez 6 tygodniach właściwe nie bylo. A ta p.lekarka przepisala mi jedynie proszek przeciwbólowe bez oslony żołądka! Reznans i rehabilitacje Nawet w komunie spotykałam bardziej empatycznych i starajacych sie jakos postawic pacjentów na nogi poprzez,leczenie a nie poprzez środki przeciwbólowe. Jest zatrudniona obecbie w Salve pomorska 75 .jutro idę prywatnie bo ból jest nieustajacy i lewa noga wręcz odretwiała ,nie wyobrazam sobie,żeby te proszki przeciwbólowe pomogly mojemu zdrowiu . nie miła ,nie empatyczna,brak jakiejkolwiek wiedzy co do ewentulanego leczenia ,jedyny zloty srodek to lek przeciwbólowe i praca Życze jej z calego serca podobnej wizyty u specjalisty kiedy zachoruje na serce,nerki czy inną dolegliwość tak aby z mogla żyć z bólem i na proszkach przeciwbólowych.takiej samej pomocy jekiej mi udzieliła!

Szkoda czasu , skierowania i pieniędzy na dojazd .Pani dr powinna wnuki bawić a nie udawać że leczy , Pukać młoteczkiem to każdy może i nic z tego nie wynika. Na problemy z zawrotami oczekuję że pracę wykona inny lekarz i zdiagnozuje schorzenie RM a na zgłoszony problem z drętwieniem ręki - odpowiedz że pewnie są zwyrodnienia w kręgosłupie i tyle.Eureka ! DRAMAT .