Irena Zagórska

2,5
1,9
1,9
2,1

Nic dobrego nie umie,poza ploteczkami.Ignoruje pacjenta i nie stawia trafnej diagnozy.Przez nią moje dziecko wylądowało na miesiąc w szpitalu.

Zdecydowanie nie polecam, mimo iż obsługa w recepcji jest OK, to kontakt z lekarzem to jak uderzenie z pospiesznym pociągiem, mimo iż byłem z chorym 10 miesięcznym, dzieckiem to musiałem czekać z łaską aż pani doktor obsłuży swoich znajomych z okolicy. Pozytywne opinie są zapewne wpisami znajomych. Nie polecam urlopowiczom kontaktu z tym lekarzem. Omijać szerokim łukiem.

Pozytywne opinie są zapewne wpisami znajomych.
Nie polecam urlopowiczom kontaktu z tym lekarzem. Omijać szerokim łukiem.

Wydaję mi się, że z biegiem lat pani doktor się wypaliła... Jak się przyjdzie z jakimś problemem to ona utwierdza w przekonaniu, że wszystko jest ok. Zatrzymała się kilka lat temu i teraz stoi w miejscu... Miła, ale co z tego...jak nie o to chodzi.

Wydaję mi się, że z biegiem lat pani doktor się wypaliła...

Miła,rozgadana.uda jej się czasem postawić trafna diagnozę.Moje dziecko bardzo lubi chodzić do niej na wizyty.Ja jako rodzic nie zawsze jestem zadowolona z przeprowadzonego badania,trzeba mówić co by mogla zbadać,jak się powie ze dziecko kaszle to dopiero wtedy użyje stetoskopu.

brak czasu dla chorego kawka cherbatka ploty

brak czasu dla chorego kawka cherbatka ploty

zawsze trafna diagnoza. dla moich dzieci nie ma lepszego lekarza. jestem bardzo zadowolona

za mało wnikliwa przy badaniu, a czasami wystarczyłoby lepiej zbadać by uniknąc powikłań.