lekarz Irena Ziętek

Lekarz rodzinny

1,5

Trafiłam na wizytę do pani doktor bo objawy grypowe zdecydowanie się zaostrzyły pomimo stosowania leczenia prZez 4 dni. Zaraz po dzień dobry usłyszałam, ze przecież mam lekarstwa a potem, ze pewnie chce antybiotyk. Na duszności i duże problemy z oddychaniem, kaszel doprowadzał mnie do wymiotów a gardło jak jedna wielka rana od kaszlu a zawroty głowy tak silne, ze nie byłam w stanie sama ustać na nogach, doktor poleciła jakieś domowe sposoby, wskazując tylko „jakies”. Pani doktor bada jak szamanka, szczypanie stetoskopem, obejrzenie gardła z odległości 1m przez 2s No ...

Pani doktor bada jak szamanka, szczypanie stetoskopem, obejrzenie gardła z odległości 1m przez 2s No i ocena uszu nawet dobrze wziernika nie włożyła. Dramat. Po receptę można isc ale po pomoc zdecydowanie odradzam, szanujmy swój czas i zdrowie i zaufanie do lekarzy.

Wizyta przebiegła standardowo, wstępna diagnoza, leki, skierowanie na badania. Także wszustko ok. Nie oczekiwałem niczego więcej przychodząc na niedzielny dyżur.

Ta kobieta nie powinna mieć kontaktu z pacjentem! Począwszy od braku elementarnej wiedzy, na braku kultury osobistej kończąc. Dno i porażka.

Trafiłam na Panią doktor w niedzielę na tzw. dyżurze. Diagnoza żadna, ale antybiotyk przepisany. Po zwolnienie odesłała do swojej przychodni. Hitem i tak było, jak stwierdziła, że w sumie jak dam radę to mogę iść do pracy (moje objawy: temperatura 39 stopni i ostry ból gardła).

Pani Doktor jest nieuprzejmna. Odsyła do lekarza rodzinnego, nic konkretnego nie przypisala. Nie będę wdawać się w szczegóły, ale już dawno nie byłam na takiej wizycie. Zdecydowanie nie polecam.

Gdyby dało się dać 0 gwiazdek to taka bylaby moja opinia. Ta pani nie powinna pracować jako lekarz. Mam wrażenie że zero jakiejkolwiek specjalistycznej wiedzy, na ból głowy i inne objawy grypopodobne zaproponowała ketonal🙈 nie potrafi obsługiwać systemu elektronicznych zwolnień dlatego też ich nie wystawia. Stwierdziła że do jutra choroba i objawy miną.nie postawiła żadnej diagnozy. Do tego jest nieprzyjemna i w sposób wręcz opryskliwy zwraca się do pacjenta. ktoś powinien się tym zająć

Trafiłam do tej Pani w sobotę (z racji tego, że był weekend, a w poniedziałek wyjeżdżałam, potrzebowałam szybciej konsultacji). Pytanie o to dlaczego przyszłam na dyżur, a nie poszłam do swojej przychodni było bezcelowe i nie na miejscu (pomijając, że byłam w swojej przychodni, mam tam kartę i chodzę od dziecka). Tak naprawdę nic konkretnego się nie dowiedziałam, Pani jest niesympatyczna i po pierwszej wizycie nie wzbudziła we mnie zaufania. Dawno nie byłam u takiego lekarza. Nigdy więcej.

nigdy wiecej nie pojde do tej lekarki,poszłam z córką z goraczka i bolącym gardłem a była sobota to nic nie przypisala i odeslala do rodzinnego w poniedzialek,nie polecam.