Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Puławy

ulica Wróblewskiego 12/6
24-100 Puławy

Bardzo dobry lekarz, trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Inni lekarze omal nie wmówili mi, że jestem zdrowy. Najlepszy lekarz w Puławach. Polecam
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Krzysztof Karaś

Lekarz rodzinny, Internista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
ulica Bema 1
24-100 Puławy

Chciałabym podziękowac doktorowi za udzielenie fachowej pomocy dla mojej rodziny.Krzysztof Karaś lekarz który wszystko objaśni udzieli odpowiedzi na pytania a co najważniejsze postawi dobra diagnoze . Dziękuje bardzo fajnie że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan Krzysztof Karaś.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Iwona Mazurek-Bogatko

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Świetny lekarz, dokładnie i szczegółowo tłumaczy przebieg choroby. Pani dr ma " niesamowitego nos" w rozpoznawaniu choroby. Nie ogranicza badań, nie ogranicza czasu dla pacjenta. W gabinecie pacjent czuje się i wie, że dla Pani dr teraz jest najważniejszy. Szczerze polecam Panią dr i ufam całkowicie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Koźmiana 7
24-100 Puławy

Gdyby dało się dać 0 gwiazdek to taka bylaby moja opinia. Ta pani nie powinna pracować jako lekarz. Mam wrażenie że zero jakiejkolwiek specjalistycznej wiedzy, na ból głowy i inne objawy grypopodobne zaproponowała ketonal🙈 nie potrafi obsługiwać systemu elektronicznych zwolnień dlatego też ich nie wystawia. Stwierdziła że do jutra choroba i objawy miną.nie postawiła żadnej diagnozy. Do tego jest nieprzyjemna i w sposób wręcz opryskliwy zwraca się do pacjenta. ktoś ...

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

jako patolog może by się pani dohtur sprawdziła, jako lekarz rodzinny absolutna tragedia. Zdecydowanie radzę omijać szerokim łukiem!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Adam

Lubelska 19/24