lek. med. Ireneusz Habura

Nefrolog

polecam dr habure, jest lekarzem godnym zaufania, który wytłumaczy i nakieruje na leczenie w sposób najbardziej kompleksowy

bardzo dobry nefrolog,udziela fachowej porady,kieruje na specjalistyczne badania

Dr Habura to jeden z tych lekarzy, których jest już coraz mniej. jest profesjonalistą, wzbudza zaufanie, wiem, że oddając się w Jego ręce pomoże i jak będzie trzeba doradzi. fakt jest wymagający w stosunku do pacjentów, zmusza nas do samodyscypliny, ale piszę to w dobrym znaczeniu tego słowa. sprawia to,że czujemy, i ż bierzemy czynny udział w leczeniu. tak Trzymać Panie Irku. polecam każdemu kto wymaga leczenia nefrologicznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo kompetentny lekarz.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Dokładny w analizie choroby i bardzo punktualny.Polecam

Pierwszy nefrolog, który dał konkretne zalecenia dotyczące mojej choroby, a nie tylko "postraszył" jak ona jest poważna. Podejście bardzo profesjonalne i życzliwe zarazem. Oby było jak najwięcej takich lekarzy jak dr Habura.

życze wszystkim takich lekarzy jak pan Ireneusz,po 15stu latach czuję się jak młody Bóg,pozdrawiam, Bob/Londyn/01.04.2010

czuć profesjonalistę. trochę paternalistyczne traktowanie pacjęta, ale z życzliwością