lekarz Ireneusz Kohut

Chirurg dziecięcy

1,8

Potwierdzam w 100% poprzednie negatywne opinie. Łaskę robi że zbada dziecko, 3 latek z wodniakiem - zaleca tylko obserwację. Przy kilku moich pytaniach odnośnie wskazań do zabiegu i badania usg skomentował tylko, że się naczytalam, chociaż żadnej wiedzy nie przekazał. Z łaską zrobił usg jąder chociaż papieru na kozetce po poprzednim pacjencie już nie miał sił zmienić, pewnie prywatnie jakby 200 zł rodzic zapłacił to by było wskazanie do usg. Ogólnie podsumował bardzo szybko, że nie widzi nieprawidłowości. Muszę przybiec w momencie gdy akurat będzie nieprawidłowość widoczna, bo na zdjęciach nie wystarczy :) Lekarz to jakaś pomyłka odradzam, stracony czas, lepiej wybrać kogoś kompetentnego.

Jestem pełna podziwu dla Pana Doktora. Wszystko wyjaśnił, nie pozostawił mojej córki bez pomocy,córka leżała na oddziale w Chorzowie, potem dolegliwość wróciły. DZIĘKUJĘ Panie Doktorze za poświęcony czas i dalsze wskazówki

Pan doktor minął się z powołaniem. Nieuprzejmy, niekontaktowy, opryskliwy, gburowaty a przede wszystkim niekompetentny. Na wizycie nie uzyskałam żadnej informacji, musiałam skorzystać z usług innego chirurga który na szczęście pomógł, a nie jak pan doktor stwierdził :"to już musi tak być". Nie polecam, ten człowiek nie nadaje się do badań dorosłych, a co dopiero dzieci.

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. Lekarz bardzo niekontaktowy, bez uśmiechu, od razu wyczuwało się dystans, jaki tworzył miedzy pacjentem. Tłumaczenie dolegliwości również bardzo niezadowalające, zdawkowe wręcz. I do tego dochodzi fatalne podejście do małego pacjenta - zero uśmiechu, za to bijący chłód. Dziecko wręcz błagało mnie, żeby już więcej tu nie przychodzić. Stanowczo odradzam!