lekarz Ireneusz Podkański

Ortopeda

Polecam wszystkim tego lekarza. Byłem u niego na wizycie 2 tygodnie temu w poradni w Aleksandrowie Ł. Pan doktor przepisał mi zastrzyki w kolano. Tego samego dnia wykupiłem receptę i doktor podał mi zastrzyk. Wreszcie przestało mnie boleć!!! Chodziłem od lekarza do lekarza, a dopiero doktor Podkański zareagował konkretnie. Grzeczny i sympatyczny, wszystko wytłumaczył. Widać, że chce człowiekowi pomóc.

Bardzo rzetelny i kompetentny Doktor. Wyleczył moje bolące od lat kolano- operacyjnie. Dziś mogę cieszyć się życiem i zapomniałam o ciągłym bólu. Wciąż jestem pod opieką Pana Doktora i jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam właśnie do niego. Złoty człowiek. Bardzo polecam.

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Do pacjenta podchodzi indywidualnie.Zadaje dużo pytań związanych z dolegliwościami.Potrafi słuchać pacjenta i odpowiednio leczyć.Zleca niezbędne badania.Jestem bardzo zadowolona z faktu że kiedyś trafiłam akurat na niego.Polecam innym pacjentom którzy chcą się leczyć u dobrego specjalisty.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łódź"?

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46