Ireneusz Zarycki

Niedbale przeprowadzony zabieg operacyjny z szyną LISS, zespolone kości oddalone od siebie 1 cm, staw rzekomy, gronkowiec złocisty, 3 lata w łóżku, podczas zgłaszania problemu wyraźny brak samokrytycyzmu.

Doktor Zarycki jest doskonałym, kompetentnym lekarzem. Pomaga pacjentom wykorzystując najnowsze metody leczenia. Dokładnie zbadał mnie, wyjaśnił na czym polega problem i jak będzie przebiegało leczenie. Szczerze polecam, a doktorowi- dziękuję :)

Jestem bardzo zadowolony z pana doktora, robił mi endoproteze stawu biodrowego i wszystko wporządku, zwłaszcza iż nie byłem prostym przypadkiem. Bardzo dobry kontakt, wszystko wytłumaczył, naprawde lekarz z powołania.

nie będę oceniał kunsztu lekarza specjalisty, opiszę swój przypadek. Pan Zarycki po skierowaniu mnie do jego gabinetu przez lekarza ortopedę, który przyjął mnie na Zawodziu (tam też zrobiono mi RTG) z wstępną diagnozą uszkodzenia wiązadła kolanowego stwierdził, że mam cyt. "słuchać swojego mózgu", jego badania poparte były oględzinami nogi, nie wykonał USG, nie przypisał ortezy. Czyli leczenie intuicyjne. A był bardzo uprzejmy wiele opowiadał o swoich wyjazdach na narty do Austrii i Włoszech... nie powiem ciekawe to może i byłoby gdybym przyszedł na pogawędkę