lekarz Irkendżon Kuleszo

2,1
1,9
1,9
1,8

Lekarz tragedia. Nie pomógł nic, strata czasu, Ja swoje, On swoje, nie słucha pacjenta, wręcz chyba robi na przekór. Trzymajcie się x dala szkoda zdrowia!!!

najgorszy lekarz!! Bardzo Chamski, niemiły ,brak mozliwosci zadawania pytan. jak spróbowałam dowiedzieć się więcej zaczął krzyczeć , powiedział że przeszkadzam pracowac. Najgorsza wizyta jaką miałam w życiu. 1000 razy NIE POLECAM!!!!BRAK POMOCY

Myślałam, że tylko mojego Męża spotkało takie chamskie podejście. Widzę jednak, że wielu ludzi ma takie samo zdanie. Podobno lekarz jest po to, aby pomóc drugiemu człowiekowi - wysłuchać go i wytłumaczyć, a nie krzyczeć. Na szczęście udało się wywalczyć zwrot za wizytę. Szczerze polecam omijać z daleka tego Pana. Totalny brak kultury i wysokie mniemanie o sobie. Może i jest wykształconym człowiekiem, ale kultura obowiązuje WSZYSTKICH, a już chyba szczególnie w zawodzie lekarza. Umawiając wizytę w Salus sprawdzam czy przypadkiem nie trafię na tego Pana.

Najgorsza wizyta jaką miałam w życiu. Lekarz to najgorszy cham jakiego widziałam zaczął wrzeszczeć, że nie rozumiem jego pytań co sprawiało mi trudność bo ciężko było zrozumieć co cokolwiek. Nic nie dał wyjaśnić, Narzekał, że przyjmuje tyle osób dziennie i nie chce mu się słuchać opowieści, po czym wyszłam z gabinetu w nerwach. Nie polecam!!!

Najgorsza wizyta !!! Lekarz bardzo niemiły, chamski, wyprosił mnie z gabinetu i nie udzielił pomocy jo mu się coś w systemie nie zgadzało z NIPem zakładu pracy. Od początku wizyty krzyczał i chamski komentował. Na przeziębienie zwykle dostałam antybiotyk i inhalacje. Nie polecam!! Taki człowiek nie powinien być lekarzem.

Dobry lekarz. Poświęcił mi sporo czasu i dokładnie wszystko wytłumaczył. Oprócz przepisania niezbędnych leków i wystawienia skierowania do specjalisty, w celu wykonania bardziej szczegółowych badań, przedstawił mi również szeroki wachlarz innych możliwości poradzenia sobie z.problemem. Nie należy się zrażać tym, że doktor nie jest Polakiem. Dobrze się wsłuchując zrozumie się wszystko. Generalnie polecam

Większego chama nie spotkałam dawno. Trafiłam do niego z musu, mój nie przyjmował. Pieprzył, że on się urodził w Związku Radzieckim i tyle przeżył. Ok, ale co mnie to obchodzi jako pacjentkę. Nie pozwolił zadawać pytań, bo to przecież on studiował medycynę. Bąkał coś przez maseczkę i komentował fakt braku dzieci w moim wieku. Z opinii przeczytanych widzę, że na wszystko przepisuje inhalacje. Czy to biegunka czy zatoki najważniejsze inhalować. Nigdy więcej. Opuszczam przychodnię Salus.

Byłem dzisiaj z wysoką gorączką kaszlem katarem i fatalnym samopoczuciem. Lekarz niezwykle uprzejmy, zaangażowany. Poświęcił mi ok 20 min. Zbadał i bardzo dokładnie wyjaśnił jak stosować zapisane lekarstwa: antybiotyk, osłonę, witaminę i lek na zwiększenie odporności. Inhalacje również zalecił jako skuteczną metodę leczenia i omówił działanie zapisanych specyfików do inhalacji . Na mnie Doktor wywarł pozytywne wrażenie. Zdecydowanie wiedział co mówi i wydawał się kompetentny - ale to ocenię jak wyzdrowieję, a póki co tydzień zwolnienia. ps Trzeba się wsłuchiwać by zrozumieć co mówi, ma obcy akcent , nie pochodzi ...

Byłem dzisiaj z wysoką gorączką kaszlem katarem i fatalnym samopoczuciem.
ps Trzeba się wsłuchiwać by zrozumieć co mówi, ma obcy akcent , nie pochodzi z Polski - ale bez obaw.
Polecam.

Byłam u tego pana w dniu dzisiejszym na wizycie. Potrzebowałam konsultacji specjalisty ponieważ dostalam zapalenia mięśnia twarzy w połączeniu z zapaleniem oka. Okulista wysłał mnie na taka konsultację żeby potwierdzić diagnozę bo okulista nie byl pewny. Dodatkowo karmię piersią więc potrzebowałam konsultacji antybiotyku który dostałam. Ten Pan na mnie wrzasnął że cyt " on się ciężarnymi nie zajmuje i zajmować się nie będzie" oraz "on nie jest sekretarką okulistki". Moją twarzą też się nie zajmie. Jest to lekarz ze specjalizacją, ale jest to specjalizacja tylko na papierze ponieważ tacy ludzie nie powinni być dopuszczani do zawodu bo to absolutnie nie jest lekarz! Odradzam wizyty u tego Pana. Mój mąż był u niego na wizycie pół roku wcześniej. Na rozwolnienie przepisał mu inhalacje. Także to jest jakaś kpina. Przychodnia która go zatrudnia powinna go zwolnić, bo swoją postawą ośmiesza całą instytucje w której pracuje. Ten Pan zapomniał że jest dla ludzi a nie ludzie dla niego.