Irydolog Szczecin

"Paracelsus"

Szczecin

Jestem zadowolony z wizyty choc bylo to dziwne dla mnie że zajmuje sie jeszcze irydologia gdyz jest bardzo dobrym ortopedą.Spytalem go na czym polega irydologia odpowiedzial mi ze narazie sie tym nie zajmuje co bylo dla mnie dziwne.Ale wyleczyl mnie z rwy kluszowej a przeszedlem nie jednego lekarza

lekarz Andrzej Szaniawski

Irydolog, Homeopata

Chełmońskiego 8
71-343 Szczecin

Jestem klientem doktora od bardzo dawna ! Od samego początku bardzo dobrze się nam współpracuje . Doktor nigdy mnie nie zawiódł ,a w przypadkach chorób wirusowych np. Grypa,angina bardzo szybko doprowadza mnie do pełni sił . Serdecznie polecam !

lekarz Leszek Podzierski

Irydolog, Homeopata

Sabały 28
71-141 Szczecin

Polecam pana doktora na choroby dróg oddechowych i stany zapalne. Poświęca dużo czasu na pacjenta i dobiera kilka leków homeopatycznych

Opinia dodana przez: Marcin