lekarz Leszek Podzierski

Internista, Kardiolog, Irydolog

2,6

Polecam pana doktora na choroby dróg oddechowych i stany zapalne. Poświęca dużo czasu na pacjenta i dobiera kilka leków homeopatycznych

Bardzo dobry lekarz-ale jedna wizyta niczego nie załatwi-to dłuższe leczenie,ale myślę,że warto.Polecam Pana Doktora-zwłaszcza jak ktoś chce być wyleczony,a nie-leczony

żenujące zachowanie, cztery razy usnął podczas badania, wywiad, ktory moze zrobic w 10 min przeciaga do godziny, udawacz. i bagatela 400 zlotych za wizyte. NIE POLECAM.

Jestem pacjentką Dr. Podzierskiego już od wielu lat. Wyciągnął mnie już wiele razy z ciężkich stanów do "normalnego" życia. Uważam, że jest kompetentny z dużą praktyką w swoim fachu. Poleciłabym go każdemu, który szuka niekowencjonalnych metod leczenia w ciężkich, zagmatwanych stanach chorobowych.

Też szukałem kiedyś pomocy u tego lekarza.Leczył mnie super!!! Ale z kasy.Zdecydowanie nie polecam!!!

Wysokiej klasy drogi szarlatan nastawiony na wyłudzanie pieniędzy za pomocą dziwacznych pseudomedycznych badań. Poza tym nieprzeciętne chamisko.

mam podzielone zdanie o fachowości tego lekarza mnie nie pomógł, zonie tak i toi bardzo może mniej ulegam sugestywnośći doktora

tak jak ma sie do czynienia z konowałami lekarzami tak widzę z opiniami tak samo , dr Podzierski diagnozuje kompleksowo szuka przyczyny czego żaden lekarz i badania nie zrobią za 250zł same badania tarczycy jakie drogie albo testy na robaki itd ludzie policzcie i logicznie podejdźcie do tematu! 2ga rzecz dr. mówi jak jeść o zmianie trybu życia wiec zdrowie jest tez w naszych rekach a nie, krytykujący pewnie by chcieli tabl cud i po chorobie! Informacje jakie udziela dr są bezcenne dot naszego zdrowia czy są pleśnie -który lekarz to zbada?????????? grzyby???? które robią SPUSTOSZENIE W ORG.! nie wspominając oo robakach! jeśli chcecie klasycznie sprawdzić proszę bardzo ! i powodzenia życzę!. Ci co krytykują! patrza że dali 250 zł ciekawe ile dadza jak sie rozłozą lekarzowi konowałowi w szpitalu w koperte któremu oddaja w rece swoje zdrowie ! WYBÓR NALEZY DO KAŻDEGO! ale człowieku naucz sie tyle co dr Podzierski i badaj za darmo!

DZWONIŁAM Z ZAGRANICY W POWAŻNEJ SYTUACJI PROSZĄC O RADĘ, JEDNO KRÓTKIE PYTANIE- CZY LEKI ZAZWYCZAJ STOSOWANE PRZY LECZENIU KRÓTKOTERMINOEYM ( NP. POOPERACYJNIE), MOŻNA STOSOWAĆ W LECZENIU DŁUGOTERMINOWYM, BO MAM NA ROK AŁOŻONY APARAT ILIZAROVA I MÓJH STAN "PERMANENTNIE JEST STANEM POOPERACYJNYM". -ROZMOWA BYŁA BARDZO NIEMILA I P. DOKTOR W POLOWIE PYTANIA ODŁOŻYŁ SŁUCHAWKĘ - BAŁ SIĘ,ŻE JAK DZWONIĘ TO NIE BĘDZIE MÓGŁ MNIE SKASOWAĆ ZA WIZYTĘ WIĘC SZKODA JEGO CENNEGO CZASU- A JA CHCIAŁAM ZROBIĆ PRZELEW...

-ROZMOWA BYŁA BARDZO NIEMILA I P. DOKTOR W POLOWIE PYTANIA ODŁOŻYŁ SŁUCHAWKĘ

Leczyłem się przez 3 lata bez rezultatu. Przed leczeniem czułem się lepiej niż po leczeniu homeopatycznym dr Podzierskiego. W czasie konsultacji telefonicznych raczej zbywa pacjenta czasami jak sie chce cos powiedziec nie daje dokonczyc tylko sie wylacza i trzeba dzwonic jeszcze raz.