Kardiolog Szczecin

lekarz Bożena Lasota

Kardiolog

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KARDIOLOGIA" - Bożena Lasota
Batalionów Chłopskich 86
70-764 Szczecin

Pani Dr Lasota jest lekarzem o nadzwyczajnych kwalifikacjach i ogromnej wiedzy medycznej Bardzo profesjonalna, cierpliwa oraz pełna empatii . Osoby które mają zaszczyt być pacjentami na pewno to potwierdzą. Pani Dr wielokrotnie stawia prawidłową diagnozę i przeprowadza pełne leczenie. Często trafnie diagnozuje pacjentów którzy mają problemy z uzyskaniem poprawnej diagnozy u innych lek. specjalistów. Oczywiście polecam wszystkim pacjentom. Dzięki Pani dr uwolniłem się od wielu problemów zdrowotnych. Zdrowia i miłych ...
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Leszek Podzierski

Sabały 28
71-141 Szczecin

Polecam pana doktora na choroby dróg oddechowych i stany zapalne. Poświęca dużo czasu na pacjenta i dobiera kilka leków homeopatycznych
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Krzysztof Mokrzycki

Gabinet Prywatny
Reduty Ordona 85b/1
71-180 Szczecin

Polecalam dr. Mokrzyckiego znajomym i teraz bym tego nie zrobila. Ciezko dostac sie na wizyte. Jedyny sposob aby sie dodzwonic ale tez nie zawsze to godz.14.30-15.00. Tacie mojemu pomogl ale jak zaczynaja sie problemy to nie mozna sie dodzwonic no chyba m ze problem jest w godzinach 14.30-15.00. A jezeli inaczej sie poda tabletki , bo lekarz z pogotowia poradzil to ma pretensje,ze bez jego wiedzy ma sie tego nie ...

dr n. med. Artur Pudło

Internista, Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Rozczaeowany jestem bo byłem prywatnie na Mickiewicza zalecil holtera na 3 dni nosic, a tu się okazało ze jego aparat to PRZEZYTEK lat 80-tych a nie jaki się stoju w 21 wieku ten ciezar nosiłem az mi zwrocil uwagę lekarz rodzinny, wiec odradzam tego lekarza
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Zofia Biernaczyk

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Odmówiła przyjęcia ze względu na limity pacjentce którą miała wiele lat pod opieką a u której wystąpił incydent kardiologiczny (świeży blok w zapisie ekg). Odesłała bez żadnych skrupułów mimo że na skierowaniu było pilne
Lekarz bez empatii.
Opinia dodana przez: Elzbieta

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Barbara Bogacka

wojewodzka poradnia kardiologiczna

Szczecin

uratowała życie mężowi skierowała na natychmiastową koronagrafię, wyczuła z wyników badań i wywiadu zagrożenie, przy koronagrafii okazało sie ze zwężenie tetnicy jest 95%, wstawiono stent grubości 3mm. Dziękujemy za dobre rozpoznanie i podjęcie działań w celu uratowania przed zawałem, życzymy dalszych sukcesów. Z wyrazami szacunku pacjent z żoną

lekarz Stanisław Rać

Arkońska
Szczecin

Do tej Pani, która nie poleca Pana Doktora Racia i która bardzo żle się o Nim wyraża: PO SKRÓCIE "DR" NIE NALEŻY STAWIAĆ KROPKI!

dr n. med. Tomasz Rozpara

Kardiolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Wspaniały i skuteczny lekarz. W szpitalu na kardiologi-Szczecin, Arkońska kilka miesięcy temu pan doktor Tomasz Rozpara wstawiał mi stymulator i przeprowadzał ablację serca. Czuję się dobrze. Bardzo, bardzo dziękuję panu doktorowi i życzę więcej takich sukcesów. Maria ze Stargardu.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Janusz Petri

Szczecin

Beznadziejny lekarz. Trafiłam jako młoda osoba z problemami z nadciśnieniem. Zapisał leki, nic nie wyjaśnił, nie zrobił wywiadu. Szkoda pieniędzy
Opinia dodana przez: Wiola

Kardiolodzy w Szczecinie